Zamknij

Nauczyciel plastyki w szkole specjalnej

Nr oferty: StPr/24/0383Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Portowa 24, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel plastyki w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/40 etatu ( 1 h tygodniowo)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.05
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 2
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: ukończone studia w zakresie pedagogiki specjalnej i plastyki, doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" Agnieszka Caronia
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Portowa 24, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Emilia Gruda-Sławińska
    Numer telefonu: 723-282-078
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    pomoc w produkcji przed otwarciem restauracji, krojenie, zmywanie, pilnowanie porządku na kuchni i zmywalni.
    StPr/24/0428
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od od 28 PLN

    Pracownik produkcyjny. Pakowanie gotowych produktów do opakowań, kontrola wizualna. Mycie, dezynfekcja maszyn, urządzeń oraz hal produkcyjnych.
    312234
    wynagrodzenie od od 5 678

    w.g programu stażu bezrobotnego
    StPr/24/0429
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    w/g programu stażu bezrobotnego
    StPr/24/0430

    1. prowadzenie poradnictwa psychologicznego dla dzieci i młodzieży przebywających w rodzinnych formach pieczy zastępczej; 2. konsultacje psychologiczne dla rodzin zastępczych będących w kryzysie; 3. prowadzenie oddziaływań terapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz opiekunów; 4. współudział w dokonywaniu oceny sytuacji dziecka umieszczonego w rodzinie zastępczej oraz w rodzinnym domu dziecka, a także udział w posiedzeniach wyznaczonych przez organizatora rodzinnej pieczy zastępczej w tej sprawie; 5. realizacja zadań psychologa w zakresie umieszczania dzieci w pieczy zastępczej; 6. przygotowywanie opinii psychologicznych; 7. współudział w dokonywaniu oceny rodziny zastępczej oraz prowadzących rodzinne domy dziecka; PLUS Inne
    StPr/24/0431
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
    wynagrodzenie od od 2 890 PLN

    sprzątanie klatek schodowych
    StPr/24/0425
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    prace pomocnicze w pizzerii
    312173
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 4 500

    w/g programu stażu
    StPr/24/0417
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024

    - prowadzenie autobusu kat.D, - praca lębork i na terenie Polski
    StPr/24/0418
    wynagrodzenie od od 4 300 do 7 000 PLN

    StPr/24/0420