Czystsze powietrze w Cewicach

Autor: UM/GB • 2 sierpnia 2017 11:14 • Lębork • 0 • Oceń: 0

Mieszkańcy Cewic będą mogli skorzystać z dofinansowania modernizacji źródeł energii cieplnej.

thermostat-250556_960_720.jpg

Wniosek Gminy Cewice związany z modernizacją źródeł energii cieplnej o nazwie  „Czyste powietrze w Gminie Cewice” zdobył dofinansowanie ze środków WFOŚIGw w Gdańsku.

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem przez Wnioskodawców, WFOŚiGW w Gdańsku określił poziom dofinansowania przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu do 25% kosztów kwalifikowalnych zadań. Udział środków finansowych z budżetu Gminy Cewice wynosi 5% kosztów kwalifikowalnych.


Kolejnym etapem realizacji zadania jest przyjęcie na najbliższej Sesji Rady Gminy Cewice uchwały w sprawie zasad udzielania i rozliczania dotacji celowej na dofinansowanie prac związanych z modernizacją źródeł energii cieplnej. Następnie podpisane zostaną umowy z mieszkańcami na realizację projektu.

Po aktualizacji dokumentacji konkursowej i akceptacji ze strony WFOŚiGW, określona zostanie ostateczna wysokość dofinansowania.


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.