Lęborska Majówka

Autor: SP/GB • 25 kwietnia 2017 11:15 • Lębork • 0 • Oceń: 0

Tradycyjnie, w dniu 3 maja, w parku za Starostwem Powiatowym w Lęborku, odbędzie się festyn plenerowy „Lęborska Majówka 2017”. Największą atrakcją wydarzenia będzie koncert Gabriela Fleszara.

gabriel.jpg
fot. materiały prasowe

Festyn rozpocznie się o godz. 14.15 pokazem sztuczek piłkarskich w wykonaniu Adriana Duszaka, międzynarodowego  mistrza Niemiec Freestyle Football 2014 Nordenham. Po nim zaprezentuje się  Orkiestra Dęta Ziemia Lęborska.

Równolegle, na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 8, rozgrywany będzie Majowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2008 i 2009.

Po występie orkiestry na scenie zaprezentuje się zespół muzyczny  Tristars,  a ok.  godz. 16.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca LEWINO. W programie także występ Kabaretu „Pod Napięciem” z Gdańska, a następnie grup tanecznych: Arabesque, Sissone oraz Petit z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku.

Ok. godz. 18:00 - kolejna edycja Turnieju Drwali, a po niej, ok. godz.18.30, wystąpi gwiazda wieczoru – Gabriel Fleszar z zespołem. Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką „Kropla Deszczu”, która stała się ogromnym przebojem. Ma na swoim koncie trzy albumy. 

Tradycyjnie, podczas festynu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Będą skocznie, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, punkty gastronomiczne i handlowe oraz konkursy i zabawy dla dzieci.


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.