Otwarcie nagiej plaży

Autor: BG • 17 maja 2017 15:30 • Lębork • 0 • Oceń: 0

W sobotę 3 czerwca na plaży zachodniej w Łebie odbędzie się otwarcie plaży dla naturystów.

person-woman-girl-model.jpg
fot. Pixabay.com

Specjalna plaża dla osób, którzy lubią się opalać nago powstała w ramach współpracy z Federacją Naturystów Polskich. Odcinek plaży zostanie odpowiednio oznakowany, pojawią się tam także tablice informacyjne.

Oficjalne otwarcie plaży zapowiedziano na sobotę 3 czerwca o godzinie 12. Po otwarciu zapowiedziano grill, który odbędzie się w Porcie Jachtowym w Łebie.

Wybór termin otwarcia nietypowej plaży nie jest przypadkowy, tego dnia obchodzony będzie bowiem Ogólnopolski Dzień Naturysty.

- Nieoficjalnie takie plaże dostępne są m.in. w Dębkach, Chałupach czy Rowach, jednak tylko w Łebie i jako pierwsza w Polsce powstanie oficjalna plaża dla naturystów z inicjatywy samorządu i w porozumieniu ze stowarzyszeniem - podkreśla Michał Sałata, asystent Burmistrza Miasta Łeby ds. Kultury i Sportu.


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.