Otwarcie sezonu żeglarskiego

Autor: MP/GB • 18 maja 2017 11:20 • Trójmiasto • 0 • Oceń: 0

W Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS im. dra Krzysztofa Zawalskiego w Górkach Zachodnich odbędzie się uroczyste Otwarcie Sezonu Żeglarskiego. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 20 Maja o godzinie 11.

żeglarstwo.jpg
fot. Pixabay.com

Oficjalne i uroczyste rozpoczęcie sezonu zapowiedziano na godzinę 11. Wcześniej na terenie NCŻ powstanie punkt edukacyjno-promocyjny dla dzieci, który będzie organizował zajęcia na brzegu i na wodzie (KS AZS AWFiS + animatorzy z pikniku rodzinnego GIWK), uczestnicy usłyszą także szanty na żywo w wykonaniu młodych żeglarzy.

Na godzinę 11.30 zaplanowano aktywności żeglarskie, w godzinach 12-15 odbędą się natomiast zajęcia żeglarskie dla wszystkich zainteresowanych (m.in. animacje z instruktorem na deskach SUP, animacje z instruktorem na kajakach morskich, żeglowanie z instruktorem na jachtach baltach).


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.