Roland Kazubowski w Pogoni

Autor: PL/GB • 25 lipca 2017 09:33 • Lębork • 0 • Oceń: 0

Do drużyny Pogoni Lębork oficjalnie dołączył napastnik Roland Kazubowski.

Kazubowski Roland duze (1).JPG
fot. Pogoń Lębork

Mierzący 188 centymetrów wychowanek KP Sopot trenuje w Lęborku praktycznie od początku okresu przygotowawczego. Ostatni sezon 31-letni „Kazub” spędził w czawartoligowej Kaszubii Kościerzyna. Jego strzelecki dorobek w 4 lidze to 8 goli. Rok wcześniej w sezonie 2015/2016 zdobył dla KS Chwaszczyno na boiskach 3 ligi 7 bramek. 

Kazubowski w swojej karierze reprezentował barwy KP Sopot, Lechii Gdańsk, Zatoki Puck, Orkana Rumia, Kotwicy Kołobrzeg, Pomorza Potęgowo, Bałtyku Gdynia i KS Chwaszczyno. Większość przygody z piłką spędził na poziomie 3 ligi. Ostatni rok to wspomniana wcześniej Kaszubia. 


Warto wspomnieć o ciekawych początkach piłkarskiej przygody. Kazubowski w poważnej piłce debiutował we wrześniu 2005, gdy jako nastolatek, zagrał w meczu starej II ligi w barwach Lechii. Debiut był bardzo udany, strzelił gola Śląskowi Wrocław.


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.