Śmiertelny wypadek przy cmentarzu

Autor: KPP Lębork • 15 maja 2017 15:32 • Lębork • 1 • Oceń: 0

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór (12 Maja) w pobliżu lęborskiego cmentarza. Prowadzone przez 71-latka audi wyjeżdżało z miejsca parkingowego i zostało uderzone przez BMW. W wyniku tego wypadku 71-latek poniósł śmierć.

lebork_wypadek.JPG
KPP Lębork

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór (12 Maja) w pobliżu lęborskiego cmentarza. Prowadzone przez 71-latka audi wyjeżdżało z miejsca parkingowego i zostało uderzone przez BMW. W wyniku tego wypadku 71-latek poniósł śmierć.

Zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Lęborku przed cmentarzem, gdzie zderzyły się ze sobą audi i bmw trafiło do lęborskich policjantów w piątek (12 Maja) około godziny 18.Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że kierowca audi został zakleszczony w samochodzie. Na miejsce udali się policjanci, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że w lewy bok wyjeżdżającego z miejsca parkingowego audi wjechało jadące prosto ulicą Kaszubską bmw. 71-letni kierowca, który został zakleszczony w swoim audi odniósł poważne obrażenia i był na miejscu reanimowany przez załogę pogotowia ratunkowego. Po dowiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł. 

Do szpitala przewieziona została również 37-letnia pasażerka, której życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Żadnych obrażeń nie odnieśli znajdujący się w bmw dwaj mężczyźni w wieku 20 i 18 lat. Wynik przeprowadzonego przez funkcjonariuszy badania alkotestem wskazywał na to, że 20-letni kierowca tego samochodu był trzeźwy. Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku, funkcjonariusze drogówki kierowali ruchem na drodze, a śledczy zabezpieczyli na ślady i dowody, sporządzili dokumentację fotograficzną, szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodów i miejsca zdarzenia. Pojazdy zostały zabezpieczone do celów procesowych, a od kierujących pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. 

Policja na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Opinie

* pola wymagane

Oceń: 0 0
Ja
(2017-05-18 11:19)
Ktoś czyta te bzdurne komentarze? Proszę o usunięcie tego wpisu.

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.