Spotkanie biznesowo-samorządowe

Autor: PL/GB • 26 lipca 2017 09:46 • Lębork • 0 • Oceń: 0

Lęborską firmę produkcyjną Meyn Polska sp. z o.o. odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych powiatów lęborskiego oraz brzeskiego.

meyn_spotkanie.jpg
fot. Powiat Lębork

Wizyta była jedną z form współpracy władz powiatowych z powiatem z Małopolski, obejmującą m. in. wymianę samorządowych doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Profil działalności firmy Meyn przybliżono z powodu jego aktywnej współpracy z Zespołem Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku, w zakresie szkolenia, przygotowywania do zawodu, udzielania praktyk zawodowych młodzieży z terenu Powiatu Lęborskiego.

-  To doskonały przykład nawiązania czynnych kontaktów na płaszczyźnie samorząd-przedsiębiorca-szkoła, który rzeczywiście sprawdził się w obecnych realiach, a o ich  celowości i efektach podczas spotkania opowiedział Pan Dariusz Karaś, dyrektor zarządzający w spółce Meyn Polska - podkreślają organizatorzy spotkania.

Firma Meyn Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją maszyn do przemysłu spożywczego. Zakłady firmy działają na terenie Holandii, USA oraz Polsce. Na rynku polskim wykonuje inne elementy i urządzenia zlecane przez klientów - począwszy od prostych elementów poprzez projektowanie i budowę kompletnych instalacji do montażu w docelowym, wskazanym przez zamawiającego miejscu.


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.