Zmiany w parku - nowa ścieżka w budowie

Autor: k.grajkowski • 9 sierpnia 2017 11:38 • Lębork • 2 • Oceń: 0

W Parku im. Michalskiego trwają intensywne prace budowlane.

park-michalskiego-sciezka-budowa-7_07_2017-04.jpg

Realizowany odcinek jest przedłużeniem drogi rowerowej od ulicy I Armii WP i umożliwi legalny i bezkolizyjny przejazd rowerem przez Park Michalskiego w kierunku osiedla Jagiellońska, Czołgistów czy Legionów Polskich. Inwestycja realizowana jest ze środków Budżetu Obywatelskiego.

Porównując do pierwotnego projektu „Rowerem przez Park Michalskiego” zakres prac został rozszerzony. Budowany ciąg pieszo rowerowy ma szerokość 3 metrów i składa się w połowie ze ścieżki rowerowej i w połowie z chodnika dla pieszych. W ramach inwestycji wyremontowano też pieszo-rowerowy chodnik na ul. 1 Maja na odcinku od ul. Czołgistów do przejścia dla pieszych (w kierunku Al. Wolności).


Opinie

* pola wymagane

Oceń: 4 0
Hunter
(2017-08-10 09:14)
A tak na serio to Zamyślak wziął by się w końcu do roboty bo Lębork wygląda na tle innych małych miast i miasteczek jak zabita dechami dziura! Widać brak prawdziwego gospodarza albo nieudacznictwo i partactwo miejscowych urzędników, nie wiem ale takie wrażenie odnosi coraz więcej mieszkańców. Park Michalskiego to jedna wielka porażka, poobsadzany byle jakimi krzewami tylko w jednym miejscu wygląda w miarę sensownie, stare chodniki wołają żeby je stamtąd zabrać przynajmniej od 15 lat! Lębork jest brzydki i tyle. Plac pokoju miał mieć inny wygląd i miał mieć charakter a ma jedynie zaśmierdziałą fontannę, w której kąpią się miejskie żule a potem pluskają dzieci, bravo!

Oceń: 1 0
Kilo
(2017-08-11 19:30)
Ha plac pokoju to istny rozpierdo* mamy konkretne wałki w leborku. Widac gołym okiem. Tunel bubel . Sciezki roweerowe to lepiej nie miec roweru. A prosic sie zeby zrobili cos lepszego to lepiej budowac budynki w ukladzie z firma i jarac sie ze kasa idzie w kieszen :)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.