Zamknij
REKLAMA

Bilet Dobrych Relacji

13:30, 10.01.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Przewozy Regionalne wypowiadają się na temat zmian w cenie biletów na trasie Lębork-Słupsk.

Wraz z nowym rozkładem jazdy od dnia 10 grudnia obsługę pociągów kursujących pomiędzy Lęborkiem a Słupskiem przejęła spółka PolRegio. Wcześniej pasażerów woziła SKM, a bilet na tej trasie kosztował 10,50 zł. 

Zmiana przewoźnika wywołała falę negatywnych komentarzy, głównie ze względu na wzrost cen biletów (13,50 zł) i koszt przewozów roweru - 7 zł niezależnie od długości trasy. Krótko więc po tych wydarzeniach, bo 15 grudnia, spółka PolRegio przedstawiła swoim pasażerom nową ofertę - Bilet Dobrych Relacji. Od tej pory za podróż na odcinku Lębork-Słupsk pasażerowie płacą 9,80 zł.

- Chcieliśmy po prostu się wyróżnić, wyjść z dobrą ofertą. 9,80 zł za bilet to cena zbliżona do wcześniejszej oferty SKM. Liczyliśmy na to, że damy radę zmienić negatywne opinie o naszym przewoźniku. Pasażerowie mają swoje oczekiwania, a my staramy się je spełniać - mówi Dominik Lebda, rzecznik prasowy spółki PolRegio.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone