Zamknij
REKLAMA

Spotkanie biznesowo-samorządowe

09:46, 26.07.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj

Lęborską firmę produkcyjną Meyn Polska sp. z o.o. odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych powiatów lęborskiego oraz brzeskiego.

Wizyta była jedną z form współpracy władz powiatowych z powiatem z Małopolski, obejmującą m. in. wymianę samorządowych doświadczeń oraz dobrych praktyk.

Profil działalności firmy Meyn przybliżono z powodu jego aktywnej współpracy z Zespołem Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku, w zakresie szkolenia, przygotowywania do zawodu, udzielania praktyk zawodowych młodzieży z terenu Powiatu Lęborskiego.

- To doskonały przykład nawiązania czynnych kontaktów na płaszczyźnie samorząd-przedsiębiorca-szkoła, który rzeczywiście sprawdził się w obecnych realiach, a o ich celowości i efektach podczas spotkania opowiedział Pan Dariusz Karaś, dyrektor zarządzający w spółce Meyn Polska - podkreślają organizatorzy spotkania.

Firma Meyn Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją maszyn do przemysłu spożywczego. Zakłady firmy działają na terenie Holandii, USA oraz Polsce. Na rynku polskim wykonuje inne elementy i urządzenia zlecane przez klientów - począwszy od prostych elementów poprzez projektowanie i budowę kompletnych instalacji do montażu w docelowym, wskazanym przez zamawiającego miejscu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018