Zamknij
REKLAMA

Spotkanie ze sportowcami. Burmistrz gratulował wyników

09:13, 28.09.2017 | UM/GB
REKLAMA
Skomentuj

Lokalni sportowcy spotkali się z władzami miasta. W Ratuszu pojawili się medalowi pływacy i strzelcy.

Sportowcy spotkali się z Witoldem Namyślakiem, Burmistrzem Lęborka oraz Marianem Kurzydło, Zastępcą Burmistrza. Wizyta w UM Lębork była okazją do złożenia gratulacji i podzielenia się wrażeniami z zakończonej rywalizacji.

15 września do ratusza przybył trener Dariusz Gromulski wraz z utytułowanymi pływaczkami UKS Jedynka Solex Lębork – Weroniką Hallmann, która odniosła sukces m.in. podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Pływaniu w USA, Mistrzostw Europy w Izraelu i Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 letnich w 2017 roku oraz Aleksandrą Gliszczyńską, która może pochwalić się świetnym wynikiem podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Olsztynie.

Natomiast 27 września Burmistrz Miasta i jego Zastępca spotkali się z trenerem, Robertem Biczkowskim z Klubu Strzeleckiego LOK Lider Amicus Lębork, który przyjął gratulacje w imieniu nieobecnej Pauli Wrońskiej. W spotkaniu brali udział zawodnicy: Julia Okuniewska, Kamila Bulman, Maja Chrzanowska, Stanisław Boniaszczuk, Robert Michalski oraz Przemysław Reszka. Wszyscy ci zawodnicy osiągnęli ogromne sukcesy w strzelectwie sportowym podczas Mistrzostw Europy w Baku, Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn oraz Mistrzostw Polski Juniorów we Wrocławiu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018