Zamknij
REKLAMA

Łebskie Morsy na Międzynarodowych Mistrzostwach

10:30, 05.12.2017 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

"Łeba Mors Poland - Morsy Łebskie" rywalizowały na V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Ekstremalnym.

2 grudnia między pomostami na Motławie w Gdańsku powstał “basen” z torami pływackimi. Do rywalizacji stanęło ponad 200 zawodników z 17 państw. Łebę, a zarazem powiat lęborski, reprezentował klub "Łeba Mors Poland - Morsy Łebskie" w składzie: Małgorzata Barańska, Anna Stawarz-Szymczyk, Piotr Głuszko, Piotr Klawikowski, Dawid Tryba, Paweł Dąbrowski, Jakub Guzik, Nikodem Panek i Mikołaj Panek. 

Zawodnicy startowali w dystansach od 25 do 450 metrów w różnych stylach. Łebskie Morsy wystartowały również w dwóch sztafetach - 4x25m MIX dowolny i 4x25m stylem dowolnym mężczyźni. 

Ekstremalna załoga z Łeby wywalczyła w sumie 9 medali (4 złote i 5 srebrnych).

- Przepłynięcie nawet najkrótszego dystansu w lodowatej wodzie jest niebywałą atrakcją. Zawody trwały cały dzień, to była świetna zabawa. Rywalizacja z klubami z innych państw to wyzwanie, ale wszyscy liczyli się z naszą łebską drużyną morsów - mówi Piotr Głuszko, prezes klubu "Łeba Mors Poland - Morsy Łebskie". 

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

@LebaApartamentBursz@LebaApartamentBursz

0 1

Brawo Łebskie Morsy, Brawo...!!! 15:14, 05.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone