Zamknij
REKLAMA

"Gdynia Dzieciom" w Lęborku

15:47, 21.08.2017 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

Pokazy filmów w ramach przeglądu „Gdynia Dzieciom” już po raz siódmy odbędą się również w lęborskim kinie „Fregata”.

Przegląd jest częścią Festiwalu Filmowego w Gdyni, najważniejszej polskiej imprezy filmowej.

W programie darmowe projekcje, konkursy i zajęcia edukacyjne po i przed seansami. Wszystko to w lęborskiej „Fregacie” od 18 do 21 września 2017 roku.

Przegląd jest wspaniała okazją dla najmłodszych widzów do kontaktu z wartościowymi animacjami – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Seanse polskich bajek będą odbywały się 18, 19, 20 i 21 września. Początek o 9 i 10:45. Zapraszamy wszystkich młodych lęborczan, a przede wszystkim nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli ze swoimi uczniami. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.

Organizatorem głównym jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich. O wstępie grup na seanse decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacje pod numerem telefonu 59 8622-530

Dokładny program lęborskiej edycji festiwalu dostępny jest na stronie LCK Fregata

 

(G.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone