Zamknij
REKLAMA

Dyrektorzy szkół z partnerskiego powiatu giżyckiego odwiedzili Lębork

13:22, 12.10.2017 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Przez dwa dni dyrektorzy giżyckich szkół i placówek odwiedzali pokrewne jednostki działające na terenie powiatu lęborskiego.

W ramach współpracy między powiatami lęborskim i giżyckim, w dniach 5 i 6 października przedstawiciele szkół i placówek oświatowych powiatu giżyckiego odwiedzili Lębork. W Starostwie Powiatowym w Lęborku dyrektorów szkół przywitała Teresa Ossowska-Szara, Starosta Lęborski.

Podczas spotkania przybliżono profil działalności lęborskich jednostek oraz  projekty unijne obecnie realizowane na ich terenie. Nie zabrakło również części artystycznej, w wykonaniu Klaudii Juchniewicz, uczestniczki Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku. Goście udali się też na krótkie zwiedzanie miasta w oprawie krzyżackiej.

Przez dwa dni dyrektorzy giżyckich szkół i placówek odwiedzali pokrewne jednostki działające na terenie powiatu lęborskiego. Podczas spotkań dyrektorzy wymieniali się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami w szkolnictwie. To pierwsza tego typu wizyta na "Ziemi Lęborskiej", zrealizowana w ramach podjętego porozumienia o współpracy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KazikKazik

0 0

A czy nasz Lęborski Roobin Hood w kalesonach to biega w godzinach pracy w starostwie czy też bierze w tym dniu urlop? 09:52, 13.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018