Zamknij
REKLAMA

SPRAWDŹ. Trwa budowa ścieżki rowerowej

11:00, 24.04.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Trwa budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Nadmorskiej w Lęborku.

Inwestycja obejmuje wybudowanie 2-metrowej szerokości asfaltowej drogi dla rowerów na odcinku od ulicy Poznańskiej do tzw. bocznej Nadmorskiej (w kierunku ul. Kossaka). W miejscu tym nowa ścieżka spotka się z wcześniej wybudowaną drogą dla rowerów w ciągu ulicy Nadmorskiej, biegnącą do granic miasta. Nowa, 350 metrowa droga dla rowerów przebiegać będzie równoległe do ul. Kossaka i stworzy alternatywne, bezpieczne połączenie rowerowe Lęborka z Nową Wsią Lęborską.

Wartą ok. 140 tys. zł inwestycję realizuje firma z Pogorszewa. Nowa droga dla rowerów na Nadmorskiej ma być ukończona do 15 maja br. 

(A.D)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone