Zamknij
REKLAMA

Znad morza w góry

08:30, 11.01.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj
Foto: Michał Sałata

Wyjadą w góry z 5-dniową akcją promocyjną miasta Łeby.

Winter Tour 2018 to nic innego jak zimowa akcja promocyjna miasta Łeby i regionu w górach. Na ten cel pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Łebie oraz przedstawiciel Lokalnej Organizacji Turystycznej "Łeba-Błękitna Kraina" przeznaczą 5 dni - od 22 do 27 stycznia. Tradycyjnie zostanie odwiedzony Szczyrk, jeden z najpopularniejszych kurortów narciarskich w Polsce. W tej miejscowości powstanie duże stoisko promocyjne miasta Łeby z licznymi atrakcjami dla odwiedzających. 

Łebianie będą rozdawać ulotki oraz broszury zachęcające do odwiedzenia nadmorskiego kurortu w czasie sezonu letniego. Wyznaczona zostanie specjalna strefa malucha, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach m.in.: w konkursie plastycznym, którego głównym tematem będzie oczywiście "Letni wypoczynek w Łebie". Turyści będą mogli skosztować jedynego w swoim rodzaju „śledzika po łebsku”. Łebianie przywiozą ze sobą jedyny w swoim rodzaju piasek łebski, z którego powstanie mini plaża. 

- W naszym stoisku promocyjnym turyści będą mogli uzyskać szereg informacji na temat atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć w Łebie. Ponadto będzie można uzyskać informacje o szklakach turystycznych dostępnych w rejonie miasta, bazy noclegowej i planowanych imprezach - mówi Julia Tomicka, Podinspektor ds. Turystyki i Promocji miasta Łeby.

Fotorelacja z każdego dnia akcji promocyjnej będzie dostępna na stronie miasta www.leba.eu.

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone