Zamknij
REKLAMA

W Łebie stanęło urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego

16:47, 03.10.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Już od paru dni na Alei Św. Jakuba w Łebie można zauważyć urządzenie monitorujące prędkość przejeżdżających obok niego pojazdów.

Urządzenie wyświetla dozwoloną prędkość na elektronicznej tablicy, a w przypadku przekroczenia jej ostrzega o tym fakcie kierowców, wyświetlając prędkość z jaką się w danej chwili poruszają. Jeśli prędkość jest większa niż dopuszczalna wyświetla migający komunikat "ZWOLNIJ" oraz wysokość mandatu i punktów karnych jakie są przypisane do aktualnego wykroczenia.

Urządzenie rejestruje wszystkie przejazdy zbliżających się od strony południowej pojazdów. 

(A.D)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone