Zamknij
REKLAMA

Zakaz wstępu do lasu

13:36, 16.08.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Nawałnica, która w nocy z piątku na sobotę przeszła nad Pomorzem, zniszczyła m.in. las w Leśnictwie Bukowina. Ze względów bezpieczeństwa na terenie całego Nadleśnictwa Cewice wprowadzony został zakaz wstępu do lasu.

Decyzja nadleśniczego jest efektem uszkodzeń, jakie wyrządził silny wiatr w drzewostanach. Trwa szacowanie strat, ale już wiadomo, że w samym Leśnictwie Bukowina powalonych zostało kilka tysięcy drzew.

Zakaz wstępu wprowadzony został na podstawie art. 26 ust. 3, pkt 1 ustawy o lasach z dnia 28 września 1991 r. z póź. zm. Obowiązuje do odwołania.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone