Zamknij
REKLAMA

Betoniarka wypadła z drogi

12:00, 02.10.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj
Foto: OSP Nowa Wieś Lęborska

Kierujący się w stronę miejscowości Łebień, ciężki samochód ciężarowy typu betoniarka wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

26 września około godz. 8:00 na trasie Lędziechowo-Łebień doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem ciężarowym mężczyzna, z niewiadomych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Przód pojazdu został zmiażdżony. 

Na całe szczęście w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Jak wynika z informacji służb ratunkowych, kierowca betoniarki również wyszedł z tego bez szwanku. 

Policja ustala przyczyny zdarzenia.

(A.D)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

W tym tempie rozwalania wkrótce betoniarek zabraknie 15:51, 02.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ratujmy dzieciratujmy dzieci

0 0

to jest możliwe wystarczy że na asfalcie był wyciek oleju silnikowej innego płynu
samochody powinny być sprawdzane czy są sprawne pod kątem wycieków, spalin usuwania filtrów , egr innych elementów jak masz jakieś informacje kto ma niesprawne auto zgłoś bo to może być takie samo zagrożenie jak pijany kierowca a dzięki temu może i uratujesz uratujesz czyjeś życie ,zdrowie
" w przypadku wjazdu samochodem na plame oleju niemożna go w żaden sposób opanować " 00:34, 03.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone