Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:37, 24.02.2018
Plastik jest niemal wszechobecny. Klawiatura w laptopie jest plastikowa, obudowa telefonu jest z plastiku. Pijemy wodę w plastikowych butelkach. Przyjrzyjmy się zatem podziałowi i co z czego wytwarza producent wyrobów z tworzyw sztucznych.
17:28, 12.02.2018
Gumki recepturki nie wyróżniają się zbytnio, a mimo to nie można się bez nich obejść w codziennym życiu. Kilkanaście lat temu nie były produktem, który łatwo było dostać w sklepie. Zanim mogłaś użyć gumki recepturki najpierw musiałaś ją samodzielnie wykonać.
09:24, 09.02.2018
Deep Dish Pizza, amerykańskie steki z wołowiny pierwszej klasy i prawdziwie włoska kawa. Załoga Chicago Pizza z Lęborka szokuje - takich rozwiązań nie stosuje żadna restauracja na Pomorzu.
14:47, 07.02.2018
Organizując wycieczkę często musimy pomyśleć o bardzo ważnej kwestii a mianowicie gdzie zostanie wykupiony nocleg . Jak ma się to wyjazdów do Częstochowy? Dowiedz się czy warto wykupywać nocleg z mieście a może w okolicy.
10:36, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
10:35, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
10:25, 03.01.2018
Wizyta w sklepie spożywczym, od jakiegoś już czasu, nie sprowadza się do kupowania produktów bez sprawdzenia ich składu. Nasza świadomość, jeśli chodzi o dodatki do żywności, jest obecnie coraz większa. Warto zaznaczyć, że wynika to w dużej mierze z coraz większej powszechności jeśli mowa o informacjach dotyczących dodatków do żywności. Niestety, nadal pokutuje u nas przekonanie, że producenci dodatków do żywności nie dbają o jakość i, że dodatki do żywności są dla nas szkodliwe. Nie jest to jednak prawdą.
17:27, 27.10.2017
Kosmetyków używamy codziennie – myjemy włosy, smarujemy twarz kremem, czy też – myjemy zęby. Każdy z produktów, które są dostępne w drogeriach, nie powstanie bez użycia surowców do produkcji kosmetyków. Jakość kosmetyków w dużej mierze zależna jest od tego, jakiego rodzaju surowców do ich produkcji użyjemy. Poniżej przedstawiamy renomowanych producentów i dystrybutorów jeśli chodzi o surowce dla przemysłu kosmetycznego.
00:00, 20.10.2017
Praca na danym stanowisku wymaga określonych umiejętności i predyspozycji. Podczas rozmowy potencjalny pracodawca chce się przekonać, czy je posiadamy. Spotkanie z rekruterem to dla nas ważna szansa za zaprezentowanie się z korzystnej strony. Eksperci Pracuj.pl doradzają, czego nie mówić, chcąc wykreować swój korzystny wizerunek.
00:00, 20.10.2017
Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga wysiłku, a często także cierpliwości. Chcąc znaleźć korzystne oferty pracy, warto poświęcić swój czas np. na przeglądanie stron takich jak Pracuj.pl.
REKLAMA
00:00, 20.10.2017
Wykonywanie pracy w domu, w kawiarni czy w jakimkolwiek innym miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy, to coraz popularniejsze rozwiązanie. Możemy się o tym przekonać, przeglądając oferty pracy, np. w serwisie Pracuj.pl. Dlaczego warto zainteresować się taką formą zatrudnienia?
00:00, 20.10.2017
Praca wymaga od nas nie tylko kompetencji twardych, tzn. wiedzy fachowej, umiejętności obsługi programów komputerowych, znajomości języków obcych itd. Istnieją zawody, w których kompetencje miękkie są równie ważne. Jedną z istotniejszych jest komunikatywność. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak rozwijać swoje zdolności interpersonalne, w tym komunikacyjne.
00:00, 20.10.2017
Ważne, by praca przynosiła satysfakcję i umożliwiała rozwój zawodowy, a także osobisty. Możesz rozważyć zmianę miejsca zatrudnienia lub zawodu, jeśli czujesz, że przestałeś czerpać korzyści z tego, co robisz.
12:45, 06.10.2017
Workery i botki na obcasie z pewnością będą najpopularniejszymi butami na jesień w tym roku. Oba modele są ciepłe, wygodne i dodają kobietom charakteru. Pasują również do większości stylizacji. Poniżej kilka słów o jednych i drugich butach.
14:34, 29.09.2017
„Po co mi AC, przecież mam OC”; „Nie stać mnie na autocasco”; „Nie wiem, jakie korzyści daje AC” – to tylko niektóre wymówki mające usprawiedliwić rezygnację z autocasco. Nie warto jednak się nimi sugerować, bo AC jest bardzo wartościowym ubezpieczeniem, które posiada liczne atuty. Najważniejsze z nich zaprezentowaliśmy poniżej.
REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018