Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:47, 17.05.2018
Taras przy domu jednorodzinnym to miejsce, w którym latem toczy się rodzinne życie. Gwarne rozmowy, wspólne grillowanie z gośćmi czy po prostu błogi odpoczynek. Każdy, kto ma swój dom marzy o takim miejscu! Obecnie w modzie są tarasy urządzone w taki sposób, by stanowiły strefę komfortowego wypoczynku. Zobacz, czego nie może zabraknąć na Twoim tarasie i urządź go zgodnie ze swoimi potrzebami na kilka sezonów!
00:30, 15.05.2018
Przyszli rodzice obawiają się, że dziecko przez długie lata wykluczy z ich życia aktywność fizyczną. Nic bardziej mylnego! Sprawdź, jaki sport można uprawiać z dzieckiem.
21:39, 06.05.2018
Budowa domu jednoznacznie wiąże się z koniecznością uzyskania pozwolenia na budowę. Co jednak w przypadku, kiedy mamy zamiar postawić garaż bądź średnich rozmiarów altanę ogrodową? Czy wówczas musimy to gdzieś zgłaszać, czy bez żadnych przeszkód możemy rozpocząć prace budowlane? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu i sprawdźmy, co na ten temat mówi prawo budowlane.
11:11, 23.04.2018
Okres próbny to czas, w którym pracodawca pragnie przekonać się, czy kandydat na pracownika sprawdzi się na danym stanowisku. Pracownik w tym czasie może ocenić warunki zatrudnienia, a także ma możliwość zapoznania się bliżej ze strukturą firmy. To czas wzajemnego poznawania się, który trwa nie dłużej niż trzy miesiące. Umowa, która jest zawierana pomiędzy pracodawcą a pracownikiem powinna zostać sporządzona na piśmie, a pracownikowi przysługuje czas wypowiedzenia, który jest odpowiednio dostosowany do długości okresu próbnego.
11:08, 23.04.2018
Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Każdego z nas natomiast może spotkać tak zwana „czarna godzina”. Wszyscy doskonale wiemy, co ona oznacza. Co możemy zrobić w sytuacji, gdy ów czas nadejdzie, a nie będziemy na niego przygotowani?
11:05, 23.04.2018
Wyobraźmy sobie przeciętną polską rodzinę. Są to rodzice i dwoje dzieci. Piękny widok, jak z reklamy. Niestety rzeczywistość już nie jest tak piękna. Koszty utrzymania dziecka są niestety wyższe niż w przypadku dorosłego.
08:24, 20.04.2018
Dawno minęły już czasy, kiedy zegarki odmierzały jedynie czas i stanowiły wyłącznie element ozdobny zarówno damskiej, jak również męskiej stylizacji. Obecnie posiadają one o wiele więcej funkcji. Część z nich może wydawać się zupełnie absurdalna, jak m.in. wskazywanie aktualnej fazy księżyca. Niemniej, wszystkie z nich powstały z uwagi na zapotrzebowanie, niekiedy nawet konkretnej grupy odbiorców. Współcześnie powstaje bowiem wiele kolekcji i modeli dedykowanych wybranym grupom oraz pasjonatom.
15:00, 13.04.2018
Dbałość o samochód dla wielu osób oznacza przede wszystkim regularne mycie pojazdu oraz jego odkurzanie i oczyszczanie w środku. W aucie stale pojawia się przecież kurz oraz piasek, a niekiedy również resztki jedzenia, tłuszcz i dym papierosowy.
12:57, 09.04.2018
Wybór butów na wesele nigdy nie jest prosty szczególnie dla Pań, które mają wyjątkowo wrażliwe stopy. Jest to jednak wyjątkowy rodzaj uroczystości, na której każda z Pań chce wyglądać doskonale. Poznaj najnowsze trendy na wesel wśród klasycznych szpilek.
09:41, 06.04.2018
Sklepy odzieżowe znajdują się praktycznie na każdej ulicy każdego miasta. Ubrania możemy kupować również w supermarketach spożywczych. A gdzie kupimy manekiny wystawowe, które są nieodłączną częścią wystroju sklepu odzieżowego?
REKLAMA
12:37, 24.02.2018
Plastik jest niemal wszechobecny. Klawiatura w laptopie jest plastikowa, obudowa telefonu jest z plastiku. Pijemy wodę w plastikowych butelkach. Przyjrzyjmy się zatem podziałowi i co z czego wytwarza producent wyrobów z tworzyw sztucznych.
17:28, 12.02.2018
Gumki recepturki nie wyróżniają się zbytnio, a mimo to nie można się bez nich obejść w codziennym życiu. Kilkanaście lat temu nie były produktem, który łatwo było dostać w sklepie. Zanim mogłaś użyć gumki recepturki najpierw musiałaś ją samodzielnie wykonać.
09:24, 09.02.2018
Deep Dish Pizza, amerykańskie steki z wołowiny pierwszej klasy i prawdziwie włoska kawa. Załoga Chicago Pizza z Lęborka szokuje - takich rozwiązań nie stosuje żadna restauracja na Pomorzu.
14:47, 07.02.2018
Organizując wycieczkę często musimy pomyśleć o bardzo ważnej kwestii a mianowicie gdzie zostanie wykupiony nocleg . Jak ma się to wyjazdów do Częstochowy? Dowiedz się czy warto wykupywać nocleg z mieście a może w okolicy.
10:36, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone