Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:23, 10.09.2018
Hiszpania jest jednym z najbardziej obleganych przez turystów krajów w całej Europie. Nie ma się czemu dziwić, w końcu skrywa zapierające dech w piersiach widoki, mnóstwo ciekawych atrakcji i wiele interesujących zabytków. Wybierasz się na urlop do Hiszpanii? Sprawdź, co musisz zobaczyć.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
08:14, 04.09.2018
Na energię elektryczną Polacy wydają średnio 176 zł miesięcznie. Nasze koszty związane ze zużyciem prądu mogą wzrosnąć wraz z liczbą domowników nawet do 250 zł, co w skali roku daje nam kwotę 3000 zł! Jednak rachunki za energię elektryczną jesteśmy w stanie skutecznie obniżyć bez konieczności ograniczania zużycia prądu. Doskonale wiedzą o tym osoby, które decydując się na zmianę sprzedawcy energii, oszczędzają rocznie nawet kilkaset złotych. Jak to możliwe?
11:34, 30.08.2018
Każdy kocha piękne panoramy miast lub krajobrazów. Nic dziwnego – przecież bardzo często obserwowane z wysokości widoki zapierają dech w piersiach. Jeśli wybieracie się na wakacje do Trójmiasta, to z pewnością liczycie na możliwość podziwiania jego walorów. W dzisiejszym artykule przedstawiamy Wam najlepsze – naszym zdaniem – punkty widokowe w Gdańsku.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
11:48, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
13:39, 09.07.2018
Produkty ceramiczne cechują się dużą trwałością, ponieważ nie osiada na nich kamień i nie dochodzi do nieszczelności. Modele te o gładkiej powierzchni mają zamocowane pierścienie z ceramiki, dlatego bez trudu będziesz mógł je wyczyścić i konserwować.
09:19, 05.07.2018
Głowice do baterii wannowych są roboczymi elementami baterii. Do najpopularniejszych możesz zaliczyć modele ceramiczne. Produkty ceramiczne cechują się dużą trwałością, ponieważ nie osiada na nich kamień i nie dochodzi do nieszczelności. Modele te o gładkiej powierzchni mają zamocowane pierścienie z ceramiki, dlatego bez trudu będziesz mógł je wyczyścić i konserwować.
10:37, 29.06.2018
Pompy wody morskiej są nie tylko jednym z doskonalszych technicznie produktów w swojej klasie, ale wywierają też największy wpływ na to, jak funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, mając przy okazji realne znaczenie dla wielu osób, które nawet nie wiedzą, że swój komfort zawdzięczają dopracowanym projektom pomp słonej wody.
11:42, 28.06.2018
Wielu producentów mebli do salonów fryzjerskich skupia się wyłącznie na estetyce. Nikt przy zdrowych zmysłach oczywiście nie zaprzeczy, że ma ona duże znaczenie, ale nikt też nie może powiedzieć, że na estetyce kończą się kryteria wyboru.
REKLAMA
11:47, 20.06.2018
Starasz się wyrobić nawyk codziennego picia odpowiedniej ilości wody? Wiesz jakie to jest ważne dla Twojego organizmu, ale wciąż szukasz najlepszej opcji? Zobacz 3 powody, dla których warto zdecydować się na wodę z dostawą do domu. Przekonaj się, że picie odpowiedniej ilości wody codziennie wcale nie musi być wyzwaniem dla całej rodziny!
11:33, 20.06.2018
W wielu internetowych źródłach wychowanie dziecka staje się równoznaczne z nauką. Dawniej popełniano podobny błąd, tylko że termin „wychowanie” odnoszono jedynie do wpajania zasad bon-tonu. Poważne opracowania dziś jednak doradzają jeszcze inne podejście.
13:09, 18.06.2018
Historia kawy swój początek ma w Etiopii, gdzie wedle legendy, pasterz zaobserwował pobudzenie swojego stada kóz, które zjadły owoce kawowca. Sam pokusił się o zasmakowanie w nich. Pierwsze kawy powstawały na bazie zmielonych ziaren i do tego zmieszanych z tłuszczem. Arabowie w XIV wieku jako pierwsi zaczęli przyrządzać je w formie gorącego napoju. W XVII wieku kawa zawitała do Europy, a w XVIII zaczęła swoją popularność w Polsce. Jak na urodę wpływa ten „historyczny” napój?
21:34, 04.06.2018
Okazuje się, że coraz więcej osób cierpi na dolegliwości związane z alergią. Objawy alergii są różnorodne począwszy od kataru siennego, poprzez kichanie, uczulenia skórne aż po napady ostrego kaszlu i astmę. Alergie istnieją od dawna, ale obecnie stały się niemal znakiem naszych czasów i niezależnie od tego jak zdrowy tryb życia prowadzimy – mogą znacznie utrudniać życie ograniczając nas w wielu obszarach.
20:35, 04.06.2018
W ostatnich latach, kierowcy kładą coraz większy nacisk na poczucie estetyki. Nic więc dziwnego, że szeroko pojęta pielęgnacja samochodu staje się coraz bardziej powszechna. Sprawdź, jak dbać o samochód.
REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone