Zamknij
REKLAMA

PILNE! Choroba i brak pieniędzy sparaliżowały rodzinę

14:30, 13.04.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Samotna matka i czworo dzieci. Zmagają się z chorobami, nie mają pieniędzy na leki, żywność i opał. Grupa "Pomagamy Lębork" organizuje zbiórkę.

Rodzina z okolic Lęborka potrzebuje pomocy. Marta, najstarsza córka, ma zespół policystycznych jajników. Karolina niedoczynność tarczycy oraz najmłodsza córka Wiktoria toksokarozę oczną. Cała czwórka nadal się uczy. Pani Asia od 11 lipca ubiegłego roku również ma problemy ze zdrowiem. Stwierdzono u niej polineuropatie, czyli uszkodzenie nerwów obwodowych obu nóg, od kolan po stopy. W sierpniu wykryto u niej również nowotwór nadnercza prawego. Stale jest pod kontrolą neurologa, endokrynologa i reumatologa. Mimo licznych przeciwności Pani Asia jest zaradną, pełną życia kobietą, która walczy o zdrowie i lepsze jutro dla siebie oraz swoich córek.

Grupa "Pomagamy Lębork" nie przeszła obok tej rodziny obojętnie. Obecnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy, do której można się przyłączyć, wchodząc na stronę https://zrzutka.pl/6cnpku. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na opał, żywność i leki. 

Wolontariusze przypominają, że chęć udzielenia innej formy pomocy, można zgłaszać bezpośrednio poprzez wiadomość na profilu "Pomagamy Lębork" na portalu społecznościowym Facebook.

(A.D)
REKLAMA

Komentarze (1)

ZenekZenek

0 0

I co nie ma renty, świadczeń z MOPS itp. ? Dziwna sprawa oj bardzo dziwna! 09:28, 15.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone