Zamknij
REKLAMA

3 razy "TAK" dla 12-latka z Lęborka!

07:30, 11.09.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Wzruszenie jurorów, owacje na stojąco i jednogłośne "tak" - oto jak zakończył się występ Igora w programie "Mam Talent".

Igor Konieczny gra na ukulele i śpiewa. Kiedy miał 2 lata przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Wrócił do Polski, kiedy zaczynał naukę w III klasie. Gry na ukulele nauczył się sam. Początkowo coverował znane piosenki. Później stwierdził, że spróbuje napisać własny utwór. Nie był pewien czy się komuś spodoba. Okazało się, że był w błędzie. Jego starszy brat oszalał na punkcie tej piosenki, a mama zapisała go na lekcje śpiewu. Występował na różnych festynach, akcjach charytatywnych, koncertach. Przez udział w programie chce sprawdzić, czy jego utwory spodobają się szerszej publiczności. Od niedawna samodzielnie uczy się gry na pianinie.

Występ Igora odbył się 8 września o godz. 20:00 w TVN. Gdy na scenę wyszedł skromny chłopiec, trzymający w ręku instrument, nikt nie spodziewał się, że zrobi takie show! Mieszkaniec Lęborka podbił serca publiczności i jury swoją dojrzałością, której niewątpliwie dowiódł za pomocą tekstu piosenki, którą sam napisał. Zachwycił wszystkich skromnością, delikatnością a przede wszystkim - hipnotyzującym głosem. 

Igor usłyszał werdykt "3 razy na tak". Będziemy trzymać za niego kciuki w następnych etapach programu.

(A.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone