Zamknij
REKLAMA

Pogoń Lębork ma 3 nowych zawodników

08:30, 09.03.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Paweł Krasiński, Mateusz Ulatowski i Dariusz Krzysztofik dołączyli do drużyny Pogoni.

Paweł Krasiński. Alternatywa na bramkę 
W rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 w Pogoni zagra 31-letni bramkarz Paweł Krasiński. Zawodnika tego znamy z występów w Pogoni w sezonie 2014/2015. 
Krasiński to wychowanek Sokoła/Jantara Szczypkowice. Kolejnym klubem byli Błękitni Główczyce, a następnie Zenit Redkowice. Ostatnie dwa sezony Paweł Krasiński spędził w bramce A-klasowych Błękitnych Główczyce. Zawodnik z drużyną Pogoni trenuje od 3 tygodni i ma na koncie kilka gier sparingowych. 

- Gdy otrzymałem propozycję gry w Pogoni długo się nie zastanawiałem. Mieszkam w tym mieście, kibicuję temu klubowi i gra dla biało-niebiesko-czerwonych to dla mnie nobilitacja i przyjemność. Zrobię wszystko by pomóc drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników - deklaruje zawodnik. 

Mateusz Ulatowski. Nowy obrońca w Pogni 
Wysoki obrońca (193 cm wzrostu i 84 kg wagi) Mateusz Ulatowski to kolejny zawodnik, który dołączył oficjalnie do kadry trenera Grzegorza Lewandowskiego. Urodzony 20 sierpnia 1991 roku środkowy obrońca całe swoje sportowe życie spędził na poziomie 3, 4 i 5 ligi w Sławie Sławno. Grał tam nieprzerwanie od 13 roku życia po drodze zaliczając ze swoim klubem Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów (historyczne zwycięstwo z Pogonią Szczecin) oraz sezon w III lidze w sezonie 2008/2009. 
Ostatnie pół roku zawodnik spędził na wypożyczeniu w Wieży Postomino (2. drużyna koszalińskiej okręgówki). 

Wojownik z Połchowa. Dariusz Krzysztofik wzmacnia Pogoń

Powoli zamyka się okno transferowe przed startem ligi. Kolejnym zawodnikiem zgłoszonym do rozgrywek w Pogoni jest 22-letni prawy pomocnik lub defensywny pomocnik Dariusz Krzysztofik. Atutem piłkarza o dobrych warunkach fizycznych (184 cm w zrostu i 75 kg wagi) jest kondycja i szybkość. 

Krzysztofik trenuje w drużynie Pogoni od końca stycznia a do Lęborka trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Kaszub Połchowo (V liga Gdańsk gr. 1). Nasz nowy zawodnik w Połchowie spędził całe piłkarskie życie będąc podstawowym zawodnikiem drużyny w V lidze. W tym sezonie w barwach Kaszub zdobył 2 bramki. Oprócz gry w piłkę pasją zawodnika są przełajowe biegi ekstremalne.

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone