Zamknij
REKLAMA

Rywalizacja trwa

06:30, 07.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Organizatorzy akcji „Powiat Lęborski – Z nami zdrowo i sportowo” ocenili dotychczasowe wyniki rywalizacji.

Na wspólnym liczniku odnotowali ponad 200 tys. km. To ponad połowa odległości Ziemi od Księżyca. To również 50-krotność odległości do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS - to kosmiczne odległości w rywalizacji.

Kosmiczne rekordy to już niemal specjalność uczestników akcji, którzy rokrocznie pokonują kosmiczne dystanse w charytatywnym, ale i sportowym celu. Nie inaczej jest w tegorocznej edycji akcji realizowanej od pierwszej edycji w partnerstwie z firmą Farm Frites Poland S.A. W tym roku gromadzimy kilometry, by Partner Akcji ufundował wskazanej przez PCPR osobie specjalistyczny podnośnik i ssak medyczny – sprzęt ułatwiający codzienne funkcjonowanie osobie niepełnosprawnej. Każdy wkład kilometrów do bilansu akcji jest cenny, tym bardziej, że sportowym celem przedsięwzięcia jest wspólne budowanie kondycji, co w dobie pandemii jest nie do przecenienia. Pandemia praktycznie uniemożliwiła podejmowanie zorganizowanych wspólnych spektakularnych przedsięwzięć z powodu ograniczeń sanitarnych, ale codziennie udowadniają państwo, że z doskonałym skutkiem można trenować w pojedynkę lub w małych grupkach. W tym roku motywujemy się „zdalnie”, bo choć w zdrowym ciele zdrowy duch, nie ma powodów, by zbędnie kusić los.

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz