Zamknij
REKLAMA

BiegamBoLubię w Lęborku

13:00, 29.04.2021 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Już po raz 12 organizatorzy zapraszają na zajęcia biegowe w ramach akcji BiegamBoLubię. Organizatorami  tych bezpłatnych godzinnych zajęć są Stowarzyszenie KREATIVSPORT, Fundacja Wychowanie przez Sport i PKO Bank Polski.

Pierwsze zajęcia odbyły się w miniony poniedziałek 26 kwietnia, a na kolejne zapraszają w każdy poniedziałek oprócz dni świątecznych, o 18:30, do 8 listopada. Godzinny trening dla początkujących na Stadionie Miejskim przy basenie RAFA prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z wieloletnim doświadczeniem. Ćwiczenia dopasowane są do uczestników treningu (16+), a główne założenia opierają się na rozwoju i wzmocnieniu wszystkich partii ciała, tak aby móc bezpiecznie, tzn. bez kontuzji, biegać.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, nadzieją związaną z wprowadzeniem szczepionki i spadkiem liczby zachorowań, Fundacja Wychowania przez Sport, a z nią Stowarzyszenie KREATIVSPORT z Lęborka, rozpoczyna nowy sezon zajęć biegowych na Stadionie Miejskim. W każdy poniedziałek o 18:30, już od dzisiaj, organizatorzy zapraszają na godzinny trening dla początkujących. Inicjatywa przeznaczona jest dla osób w różnym wieku. Trening to przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacnianie, technika kroku biegowego, „uwielbiane przez wszystkich” rozciąganie. Każdy trening rozpoczyna się rozgrzewką, a później prowadzona jest część główna, co tydzień opisana na stronie organizatora www.biegambolubie.com.pl.

 

ZAPRASZAMY każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas.

 

Aleksandra Mazur   tel. 513 856 876     www.kreativsport.pl     www.biegambolubie.pl

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%