Zamknij

Srebro i brąz dla SPS Glinka Academy

12:54, 21.11.2021 . Aktualizacja: 12:57, 21.11.2021
Skomentuj Fot. SPS-Lębork/Fb Fot. SPS-Lębork/Fb

Trójki chłopców z SPS Glinka Academy walczyły w Ogólnopolskim Turnieju Minipilki Siatkowej w Połczynie Zdroju. Turniej zakończył się wczoraj, a nasi chłopcy odnotowali piękne zwycięstwa i zdobyli srebro i brąz. Gratulujemy!

To był drugi turniej, w który wzięli udział, w ostatnim czasie i ponownie dwa medale. Przypomnijmy, na Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki w Wałczu lęborskie dwójki zdobyły złoto i srebro (1 miejsce Michał / Szymon, 2 miejsce Dawid/ Oskar).

Tym razem GA SPS Lębork na Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkowki Chłopców w kategorii " trójek " wywalczyli srebro i brąz:

• Srebro dla GA SPS Lębork I ( Julek , Szymon , Jakub),
  • brąz dla SPS Lębork II ( Michał, Szymon , Oskar). Warto dodać, że brazowi medaliści to chłopcy z rocznika 2011 , którzy wystartowali do rywalizacji w starszej kategorii.

GA SPS Lębork III ( Olek, Szymon ,Tomek ) 15 miejsce.