Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie całorocznej akcji zbierania plastikowych nakrętek w Cewicach

17:17, 11.01.2022 | .
Skomentuj Fot. cewice.pl
REKLAMA

Mija dokładnie rok od czasu jak czerwony pojemnik w kształcie serca stanął przed Urzędem Gminy w Cewicach. Przyszedł czas na podsumowanie całorocznej akcji zbierania plastikowych nakrętek.

Rok temu pojemnik w kształcie serca, przeznaczony do zbierania plastikowych nakrętek, stanął przed UG w Cewicach. Po zważeniu okazało się, że w ciągu roku mieszkańcy Gminy zapełnili serce ok. 845 kg plastikowych nakrętek! Wszystkie zostały przekazane Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom Gminy Cewice za udział w akcji zbierania plastikowych nakrętek i zachęcamy do dalszego zapełniania serca nakrętkami. (UG Cewice)

Warto przypomnieć, że do serca można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to być nakrętki, np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach. W pojemniku zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów m.in. baterii. Pojemnik na zużyte baterie znajduje się na parterze budynku Urzędu Gminy w Cewicach.

Na terenie gminy serca na nakrętki znajdują się również w Bukowinie, Łebuni, Osowie Lęborskim oraz w Siemirowicach.

Źródło: cewice.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%