Zamknij
REKLAMA

WAŻNE. Lęborski szpital z Pomorską Nagrodą Jakości

10:52, 12.03.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku został wyróżniony.

Wielkie emocje związane z Galą Finałową XXI Edycji Pomorskiej Nagrody Jakości już za nami. Z każdym rokiem praca Kapituły konkursu staje się coraz trudniejsza, bowiem coraz więcej przedsiębiorstw ubiegających się o Nagrodę reprezentuje bardzo wysoki poziom kompleksowego zarządzania firmą przez jakość i skupia się na zwiększeniu wpływu jakości na wydajność w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. 

W bieżącej edycji Konkursu po raz pierwszy podjęto decyzję, aby uhonorować osoby, które mają szczególne zasługi dla działań związanych z promowaniem zarządzania przez jakość w województwie pomorskim. 

Wśród laureatów XXI edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości 2017 znalazł się lęborski szpital. W kategorii "Organizacje Publiczne" SPS ZOZ w Lęborku otrzymał wyróżnienie.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

pajacykpajacyk

3 2

szpital ładny z zewnątrz a w srodku mozliwie .ale ta obsługa to porażka teściowa leży na wewnętrznym 1 piętrze jest od sie. nie morze podnieść ręki sama pić wstać chodzić oczy zaropiałe worek na mocz pełen 5 kieliszków z tabletkami leży na stoliku zesrana na tym oddziale jest 15 pacjętów 1 salowa która sie zajmuje chorymi i myje jaja chłopom pod prysznicem szkoda mi jej ją rozumiem, ale nie pielegniarki one są jak sie pytałem do podawania leków kroplówek i to z pyskiem do mnie skala 1/10 daje 1 dużo by sie pisało ale szkoda mojej klawiatury pozdrawiam szpital a nie obsluge. 10:29, 13.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone