Zamknij
REKLAMA

CYKLO LĘBORK już w ten weekend

12:00, 16.05.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj
Foto: Szymon Gruchalski

W niedzielę odbędzie się pierwsza impreza ENERGA CYKLO CUP. 

Będzie to historyczna, bo pierwsza impreza organizowana przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe lęborskim mieście. Bardzo atrakcyjne umiejscowienie startu / mety w samym Centrum Lęborka zachęca do przybycia z całymi rodzinami i wieloma kibicami.

Trasa, po której będą ścigali się zawodnicy w CYKLO Lębork, doskonale przeszła „chrzest” ścigania, ponieważ przez wiele lat właśnie tutaj rozgrywany był Maraton Biegowy Hopfera. Tym samym pętla będzie miała dystans bliski tradycyjnego maratonu – ok. 45km pokonywany oczywiście jedno lub trzykrotnie - w tym drugim przypadku będzie to dystans ok. 90 km. Trasa nie jest zupełnie płaska, oczywiście jest kilka drobnych tzw. zmarszczek, które na pewno nie spowodują rozerwania się na mniejsze grupki uczestników, ale mogą mieć pewien wpływ na rywalizację. Większym przeciwnikiem i tym samym większą atrakcją będzie na pewno wiatr, ponieważ bardzo duża część trasy prowadzi po odkrytym terenie.

Informacje i regulamin dla całej serii na rok 2018 będzie wkrótce dostępny pod adresem http://cyklo.info.pl/

(A.D)
REKLAMA

Komentarze (1)

xyzxyz

0 0

fajnie by było, jakby osoba pisząca sprawdziła na stronie organizatora jak wygląda trasa - bo z trasą maratonu to słabo się pokrywa...
13:49, 17.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone