Zamknij
REKLAMA

Rodzina zastępcza poszukiwana!

07:30, 30.01.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku poszukuje kandydatów chętnych do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla potrzebujących dzieci.

Powszechnie wiadomo, że rodzina jest najlepszym środowiskiem opieki i wychowania dziecka. W przypadku, gdy rodzice biologiczni z różnych powodów nie są w stanie zapewnić podstawowych potrzeb życiowych dziecka, funkcję tę przejmuje rodzina zastępcza, która otacza je opieką i życzliwością, umożliwiając mu prawidłowy rozwój i wychowanie.

Na terenie Powiatu Lęborskiego jest wiele dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej, zaniedbanych i osamotnionych. Pragną one troski i zrozumienia, a przede wszystkim potrzebują rodzicielskiej miłości. Czekają na Kogoś z wielkim sercem. Kogoś, kto zechce im pomóc, otoczyć ich opieką, zapewnić szczęśliwy dom, tak aby w przyszłości rozpocząć dorosłe samodzielne życie.

Wszystkie osoby zainteresowane mogą skierować się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku, ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork, pokój 23 i 236, w godzinach 7.30 - 15.30 lub w innym dogodnym czasie po umówieniu spotkania (tel. 0-59/8628106, 504146618, e-mail: [email protected], www.pcprlebork.pl). Zostaną tam udzielone wszelkie informacje dotyczące rodzinnej pieczy zastępczej, w szczególności: jak można zostać rodziną zastępczą, jakie prawa i obowiązki mają opiekunowie – rodzice zastępczy, jak wygląda proces utworzenia rodziny zastępczej.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone