Zamknij
REKLAMA

Były policjant wyróżniony za uratowanie życia

15:00, 09.03.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

W Urzędzie Miasta w Lęborku za bohaterską postawę został wyróżniony mieszkaniec Lęborka, który w sierpniu zeszłego roku przyczynił się do uratowania topiących się osób w morzu.

W Urzędzie Miasta w Lęborku odbyła się uroczystość, na której list gratulacyjny wręczył Komendant Powiatowy w Lęborku kom. Mariusz Mejer. Dyplom z gratulacjami wręczony został lęborczaninowi, byłemu policjantowi, który 19 sierpnia 2018 roku przebywał na plaży w Jarosławcu. Gdy zauważył topiących się plażowiczów, nie wahał się ruszyć z pomocą i uratował z wody mężczyznę i kobietę, a następnie prowadził udaną akcję reanimacyjną. W spotkaniu z uczestniczyli także zastępcy burmistrza Jerzy Pernal i Teresa Ossowska-Szara, Sekretarz Miasta Marian Kurzydło, radny Krzysztof Świątczak oraz strażnik miejski Sławomir Olszewski. 

Podczas spotkania wyróżniony lęborczanin opowiedział o zdarzeniu z wakacji, a także przypomniał sytuację sprzed kilkudziesięciu lat, gdy uratował ludzi na jeziorze Lubowidz. Za ten czyn 39 lat temu otrzymał Medal za Ofiarność i Odwagę.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone