Zamknij
REKLAMA

Majówka w Łebie? Koniecznie sprawdź program!

11:00, 30.04.2019 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Majówka rozkręciła się na dobre. Sprawdź, co dzieje się w Łebie.

Już od 27 kwietnia na Skwerze Rybaka stoi jarmark rękodzieła i rzemieślnictwa pn. „Złote Jarmarki”. Można spróbować wyjątkowych potraw i nabyć nietuzinkowe pamiątki. Jarmark będzie trwał aż do 5 maja. Stoiska można odwiedzać codziennie w godzinach od 10.00 do 19.00.

Oczywiście największą atrakcją łebskiej majówki będzie Miasteczko Radia ZET, które rozstawi się już tradycyjnie na Skwerze Rybaka w dniach od 1 do 4 maja. Przewidziano wycieczki rowerowe z przewodnikiem po Łebie. Rowery będzie można bezpłatnie wypożyczyć na Skwerze Rybaka. 

1 maja tradycyjnie już koło wędkarskie z Łeby organizuje zawody wędkarskie nad Czarnym Stawem od godziny 9.00. 

2 maja Biblioteka Miejska w Łebie zachęca do udziału w Grze Miejskiej pn. „30 skrytek Malmendiera” na godz. 10.00. Tego dnia na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza wielki pokaz tańca, gry na instrumentach i wokalu wykonany w ramach „Festiwalu Kultury Wschodniej – Baltic Arts”. 

Ponadto pokazy pierwszej pomocy, Bungie run, specjalna strefa z pamiątkowymi fotografiami z Łeby a także wspólne gotowanie. W tym 3 maja w godzinach popołudniowych od godz. 16.00 występy lokalnych zespołów m.in. Igora Koniecznego – Finalisty ostatniej edycji Mam Talent oraz rockowy zespół Silent Scream. Około godziny 17.00 wystąpi Marta Gałuszewska wraz z zespołem Yellow. Kolejne dni zapowiadają się równie ciekawie.

Parafia pw. WNMP w Łebie zaprasza na uroczystą mszę święta z okazji rocznicy podpisania konstytucji 3 maja, która rozpocznie się o godz. 10.00. Trzy godziny później, punktualnie o godz. 13.00 klub morsów łebskich „Łeba Mors Poland” zachęca do wspólnej kąpieli na plaży A. Tego dnia o godz. 16.00 w RCKiF Boleniec odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych zorganizowane przez Bibliotekę Miejską w Łebie. 

 

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz