Zamknij
REKLAMA

Leżał pijany na skwerze - trafi za kratki na 8 miesięcy

14.36, 11.07.2022 .KL Aktualizacja: 14.38, 11.07.2022
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Policjanci z lęborskiej patrolówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem o nietrzeźwym mężczyźnie, leżącym na skwerze przy ulicy Plac Pokoju. Okazało się, że to 26-letni lęborczanin, poszukiwany przez Sąd do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna jest podejrzewany o szereg kradzieży w miejscowych dyskontach. Dziś najprawdopodobniej usłyszy zarzuty kradzieży, po czym zostanie odkonwojowany do zakładu karnego.

W sobotę około godziny 17:00 dyżurny Policji został powiadomiony o pijanym mężczyźnie, który leży na skwerze przy ulicy Plac Pokoju. Na miejsce zostali skierowani policjanci oraz karetka pogotowia. Stan, w jakim znajdował się mężczyzna nie wymagał jego hospitalizacji, ale sprawdzenie w policyjnych systemach informacyjnych pokazało, że 26-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lęborku do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo składania fałszywych zeznań. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Dziś 26-latek zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Niewykluczone, że za kratkami posiedzi dłużej, bo najprawdopodobniej odpowie jeszcze za  kradzieże w miejscowych dyskontach.

Źródło: KPP Lębork

(.KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%