Zamknij
REKLAMA

Policyjny pościg za złodziejem

12:00, 11.09.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

W jednym z lokali gastronomicznych w Łebie doszło do rozboju i kradzieży pieniędzy.

Policjanci z Łeby zostali powiadomieni o napadzie na właściciela baru w Łebie i kradzieży pieniędzy. Natychmiast mundurowi udali się w to miejsce i ustalili, co się stało i kim był sprawca. Pokrzywdzony poinformował, że młody, pijany mężczyzna wszedł do baru i trzymając w ręku przedmiot przypominający młotek, zażądał wydania pieniędzy. Mężczyzna zabrał ponad 600 zł i uciekł w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze już po kilku minutach zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali go i obezwładnili. 

Zatrzymany mężczyzna to 21-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas zatrzymania okazało się, że miał ponad 3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci odzyskali całość skradzionych w barze pieniędzy. 

Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia rozboju a Sąd Rejonowy w Lęborku na wniosek policji i Prokuratury w Lęborku zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(A.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone