Zamknij
REKLAMA

Ścigany listem gończym zatrzymany przez policjantów

07:30, 14.03.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Lęborscy kryminalni zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który od 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany listem gończym. 

Lęborscy kryminalni zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który od 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany listem gończym. Ze zgromadzonych przez kryminalnych informacji wynikało, że mężczyzna ukrywał się na terenie państw Unii Europejskiej.

Lęborscy kryminalni z zespołu poszukiwań i identyfikacji, pracujący nad sprawą dotyczącą poszukiwań 41-letniego mieszkańca Lęborka, podejrzanego o dokonanie przestępstw przeciwko wolności i obyczajności seksualnej, przeciwko życiu i wolności oraz przestępstw przeciwko rodzinie i opiece, ustalili, że poszukiwany może przebywać na terenie powiatu lęborskiego. Kryminalni przez wiele lat próbowali ustalić miejsce pobytu mężczyzny poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez lęborską prokuraturę. Jak wynikało z ustaleń policjantów, mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicami Polski. Informacje o prawdopodobnym przyjeździe mężczyzny do kraju funkcjonariusze uzyskali kilka dni temu. Poszukiwacze trafili na jego ślad i szybko ustalili, gdzie może przebywać. Kiedy kryminalni upewnili się, po wcześniejszej obserwacji posesji, że to jest właśnie ścigany przez nich mężczyzna, zapukali do wytypowanego domu, którego drzwi otworzył sam poszukiwany. Policjanci weszli do środka i zatrzymali ściganego.

Policjanci natychmiast zatrzymali poszukiwanego i doprowadzili do lęborskiej komendy, gdzie został osadzony, a następnie przewieziony do najbliższego zakładu karnego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone