Zamknij
REKLAMA

Ukradł telewizor hotelowy

16:20, 08.07.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

W ręce policjantów z lęborskiej patrolówki wpadł 36-letni mężczyzna podejrzany o kradzież telewizora w hotelu w Lęborku.

Dyżurny lęborskiej policji otrzymał zgłoszenie, że gość hotelowy dokonał kradzieży telewizora z pokoju. Po wyjściu z hotelu został ujęty przez właściciela hotelu, który odzyskał skradziony telewizor, ale złodziej uciekł. Natychmiast policjanci patrolówki po ustaleniu wizerunku mężczyzny udali się w penetrację terenu miasta i już po kilku chwilach zatrzymali mężczyznę. Policjanci wylegitymowali mężczyznę, ale zachowywał się on podejrzanie. Mężczyzna podawał się za swojego 31-letniego brata. Mundurowi, by potwierdzić tożsamość mężczyzny, przewieźli go do komendy. Policjanci sprawdzili dane i okazało się, że zatrzymany mężczyzna podający się za swojego brata, naprawdę ma 36 lat i jest mieszkańcem powiatu wejherowskiego. Mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności. Po zgromadzeniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży oraz wyłudzenia usługi hotelowej. Prosto z przesłuchania trafił za więzienne mury.

Teraz oprócz tego będzie odpowiadać za kradzież, ale również za wyłudzenie usługi hotelowej, gdyż nie zapłacił on za swój pobyt w hotelu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LkLk

0 0

Taka patologii to tylko w perle 05:49, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone