Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Charbrowie

08:50, 20.08.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Charbrowo

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło j w  miejscowości Charbrowo. Według wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 85-letni kierowca motoroweru wjechał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem golf, w skutek czego doszło do zderzenia. W wyniku odniesionych obrażeń ciała kierujący motorowerem zmarł na miejscu zdarzenia.  Policjanci apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj ok godziny 17.30 oficer dyżurny lęborskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej 214 w miejscowości Charbrowo. Natychmiast w to miejsce zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego oraz służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 85-letni kierowca motoroweru wyjeżdżając na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej powiatowej prowadzącej do miejscowości Wrzeście nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w kierującą samochodem osobowym marki golf. W wyniku poniesionych obrażeń mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci przez kilka godzin pracowali wspólnie ze strażakami, prokuratorem i technikami kryminalistyki. Śledczy zabezpieczyli ślady i dowody, sporządzili dokumentację fotograficzną, szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodu i miejsca zdarzenia a pojazd został zabezpieczony do celów procesowych. Zgromadzone materiały dowodowe pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów drogowych.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KomKom

1 0

Nie wczoraj, tylko przedwczoraj. Wczoraj był poniedziałek :) 09:23, 20.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone