Zamknij
REKLAMA

Do czego wykorzystać gumki recepturki?

17:28, 12.02.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Gumki recepturki nie wyróżniają się zbytnio, a mimo to nie można się bez nich obejść w codziennym życiu. Kilkanaście lat temu nie były produktem, który łatwo było dostać w sklepie. Zanim mogłaś użyć gumki recepturki najpierw musiałaś ją samodzielnie wykonać.

W jaki sposób kiedyś robiło się gumki recepturki?

Należało pociąć zepsute dętki na cienkie gumki lub gumowe rękawiczki, aby otrzymać niewielkie gumki do włosów. Mogły mieć też inne bardzo ciekawe zastosowania. W tym artykule znajdziesz kilka możliwości zastosowania gumek recepturek, które pomogą Ci w bardzo wielu domowych oraz związanych z majsterkowaniem pracach. Kilka z nich może Ci naprawdę zaskoczyć.

Zastosuj gumki recepturki do zmywania kieliszków i znaczenia szklanek

Nie wszystkie zmywarki są stworzone do mycia kieliszków. Tak samo, jak nie wszystkie kobiety są stworzone do zmywania. Parę gumek recepturek połącz razem i nie będziesz musiała przejmować się tym, że kieliszki się wywrócą i potłuką. Gumki recepturki mogą Ci posłużyć również jako znaczniki do szklanek. Jest to bardzo prosty sposób. Wystarczy, że każda osoba na imprezie oznaczy swoją szklankę gumką recepturką w innym kolorze, a nikt już się nie pomyli. Kilka osób nie będzie już nieświadomie piło tego samego drinka.

Przewracaj kartki szybko!

Gumki recepturki mogą być bardzo dużym ułatwieniem dla osób, które są zmuszone do wertowania wielu kartek. Zawiąż na palcu wskazującym gumkę recepturkę. W ten sposób nie będziesz musiała co chwilę ślinić palca.

Chcesz mieć czystą puszkę z farbą?

Tutaj również przyjdą Ci z pomocą gumki recepturki. Jest to też pewnego rodzaju trik na malowanie ścian. Pomoże Ci bardzo, jeżeli denerwują Cię zacieki na puszce z farbą. Co powinnaś zrobić? Wystarczy naciągnąć gumkę na całą puszkę z farbą i po problemie.

Gumki recepturki przydadzą się również w kuchni

Zapobiegną brązowieniu jabłek. Jeżeli jesteś mamą i przygotowujesz śniadanie dla dziecka do szkoły, to ten punkt powinien Cię zainteresować w szczególności. Dzieci lubią zabierać ze sobą pokrojone jabłka. Jednak jeżeli zrobią się brązowe, to możesz mieć pewność, że ich nie tkną. To naprawdę wysokie wymagania, trudno temu zaprzeczyć. Z pomocą przyjdą Ci znowu gumki recepturki. Należy pokroić jabłko, a następnie połączyć je w całość za pomocą gumki recepturki. Gwarantuję, że jabłko nie zrobi się brązowe i nieapetyczne. To naprawdę doskonały trik, który możesz zastosować w codziennym życiu.

Sprawdź stronę https://pakownia24.pl/ - Gumki Recepturki po niskiej cenie.

Kable i gumki recepturki

W każdym domu z pewnością znajduje się chociaż jedna szuflada pełna kabli. Są pomieszane i poplątane. Jeżeli masz w domu gumki recepturki, to kablowy bałagan zniknie w błyskawicznym tempie. Gumki recepturki pomogą Ci zachować porządek.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone