Zamknij
REKLAMA

Jak przewieźć biurko?

09:26, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Jeżeli żaden kurier nie chce przewieźć Twojego biurka podczas przeprowadzki czy zakupu mebli, to wykorzystaj alternatywę w postaci serwisu Furgonetka Giełda. Dzięki serwisowi szybko znajdziesz firmę, która wykona transport biurka w niskiej cenie i w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce.

Jak znaleźć firmę, która przewiezie biurko?

Nie trać czasu na szukanie w internecie firm transportowych – od razu skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci serwis Furgonetka Giełda. Zarejestruj się na stronie https://gielda.furgonetka.pl/ i wystaw bezpłatne ogłoszenie, a firmy przewozowe same będą zgłaszać się, by zrealizować transport biurka. W swoim darmowym ogłoszeniu możesz dokładnie opisać mebel, podać jego wymiary, dołączyć zdjęcia, a nawet określić budżet na transport. Przewoźnicy sami będą się do Ciebie zgłaszać.

Jak przygotować biurko do transportu?

Transport biurka jest tańszy, gdy mebel jest rozkręcony, więc jeśli to możliwe, zmniejsz jego wymiary. Poszczególne elementy biurka spakuj do sztywnych kartonów i dokładnie zaklej lub owiń folią rozciągliwą albo bąbelkową. Wolną przestrzeń w kartonach wypełnij gazetami lub folią. Pamiętaj też o dokładnym zabezpieczeniu uchwytów szuflad i szafek, bo mogą się obić.

Planujesz w najbliższym czasie transport biurka lub innej rzeczy? Serdecznie zapraszamy na stronę https://gielda.furgonetka.pl/ – skorzystaj z możliwości wystawiania darmowych ogłoszeń transportowych i oszczędzaj pieniądze na przewozach. Z Furgonetka Giełda możesz zaoszczędzić nawet 60% ceny rynkowej transportu.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone