Zamknij
REKLAMA

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny: wszystko zależy od jej charakteru

10:53, 20.12.2018 | ?.W
Skomentuj

Osiemnaste urodziny są jednymi z tych szczególnych, kiedy jubilat wchodzi w dorosłość. Właśnie dlatego ten dzień powinien być wyjątkowy, a prezent szczególny i niezapomniany. Jak jednak wybrać taki upominek, który spełniałby wszystkie powyższe kryteria? Najlepiej dopasować go do charakteru danej osoby. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na prezent dla dziewczyny, które na długo zostaną w jej pamięci. Wybierz ten odpowiedni!

Biegła w modowych trendach, szukająca inspiracji szafiarka

Znasz to uczucie, kiedy godzinami wyczekujesz na wolną łazienkę? Strój musi zawsze być dopracowany do perfekcji, a dodatki powinny pasować i nawiązywać do siebie nawzajem? Jeśli teraz potakująco kiwasz głową, to znaczy, że właśnie czytasz o najlepszym prezencie dla dziewczyny na osiemnaste urodziny. Co to takiego?

Zakupy ze stylistką

Może się wydawać, że to prezent nie na miejscu, bo jubilatka sama doskonale wie, co i kiedy włożyć. Nic bardziej mylnego! Fachowa wiedza pozwoli zaoszczędzić jej nie tylko czas, ale również pieniądze, które przeznacza na różne eksperymenty związane ze swoim wyglądem.

W skład atrakcji wchodzą różne elementy, takie jak analiza kolorystyczna, porady na temat fryzury oraz makijażu, neutralizacja mankamentów figury, podkreślenie walorów oraz dobór kreacji na imprezę. Fachowe porady są połączone z zakupami, bo gdzie lepiej uczyć się kreować swój wizerunek, jak nie w galerii handlowej.

Szkolenie z fotografii w terenie

Podczas prowadzenia bloga modowego ważny jest nie tylko wyrazisty styl autorki, ale również dobrze wykonane zdjęcia. Właśnie dlatego warto jest zainwestować w dobry kurs fotografii w terenie. Dzięki temu pokażesz, że wspierasz jubilatkę w jej pasji, a to najlepszy prezent dla dziewczyny, która interesuje się modą!

Prezent dla dziewczyny, która lubi szaleństwo i adrenalinę

Zawsze uśmiechnięta, rządna przygód i emocji, chętna na każdy wyjazd w nieznane, nieważne czy autostopem czy autokarem! Jeśli właśnie taka jest twoja jubilatka, najlepszym prezentem dla niej będzie duża dawka pozytywnych wrażeń.

Lot paralotnią

Podziwianie pięknych okoliczności natury z lotu ptaka? To możliwe! Na paralotni można poczuć gilgoczący wiatr we włosach, ujrzeć świat z zupełnie innej perspektywy oraz wyrwać się z codziennych obowiązków oraz rutyny. Będzie o czym opowiadać znajomym!

Lot balonem

Majestatyczny, kolorowy i duży balon, leniwie unoszący się w powietrzu to alternatywa dla lekkiej oraz zwinnej paralotni. Idealny dla tej jubilatki, która lubi chodzić z głową w chmurach. Przybliż ją do nieba chociaż na chwilę!

Romantyczka, obiecująca artystka, zawsze pełna marzeń

W tym przypadku wybór może wydawać się oczywisty: książka czy jakiś kolorowy notatnik, gdzie jubilatka może zapisywać swoje myśli. Warto jednak pomyśleć nieszablonowo – na osiemnaste urodziny spraw prezent, którego nie da się tak po prostu zwyczajnie użyć!

Malowanie obrazu

Nie jest to jednak atrakcja, gdzie dają do ręki kartkę oraz pędzel. Tutaj odwzorowuje się obrazy wielkich artystów! Jeśli jesteś zainteresowany, daną rozrywkę znajdziesz na stronie superprezenty.pl.

Randka na środku jeziora

Chłopaku, jeśli twoja dziewczyna jest romantyczką, to pamiętaj, że najlepszym prezentem na jej osiemnaste urodziny będzie kolacja przy świecach w jakimś pięknym, nietypowym miejscu. Czy środek jeziora nie wydaje się wprost magiczny? Termin, w którym zrealizujesz atrakcję jest długi, wybierz więc taki, aby klimat był niezapomniany. Na przykład wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia, dni są długie i słoneczne, a wieczorem na niebie pojawiają się piękne odcienie pomarańczy oraz czerwieni.

Żaden prezent nie pasuje do charakteru twojej jubilatki?

Nie poddawaj się! Wejdź na jedyną w swoim rodzaju stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej pomysłów oraz inspiracji na prezent dla dziewczyny na 18 urodziny. Super Prezenty to jedna z największych baz atrakcji, które zapewniają rozrywkę oraz niezapomniane przeżycia! Sprawdź, czy nie ma tam idealnego prezentu dla twojej bliskiej osoby.

(?.W)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone