Zamknij
REKLAMA

Wstawienie implantu w Warszawie – cennik i zabieg

10:37, 09.04.2019 | artykuł sponsorowany

Współczesna implantologia to jedna z tych dziedzin medycyny, które wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania i pozwalają eliminować nawet największe problemy pacjentów. Sprawdza się doskonale w momencie, kiedy doszło do utraty zęba i konieczne jest wstawienie sztucznego – pozwala w ten sposób na błyskawiczne uzupełnienie braków i odzyskanie pięknego, zdrowego uśmiechu. Jak wygląda wstawianie implantu w Warszawie i jaki jest cennik na tego rodzaju zabiegu? Sprawdźmy!

Implanty w Warszawie – cennik

Zacznijmy od tego, co dla wielu osób najważniejsze – cen. W momencie utraty zęba, wiele osób wpada w panikę, co wynika przede wszystkim ze strachu przed cenami, a także obawą przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. I choć cennik na tego typu usługi kształtuje się mniej więcej w granicach 3-4 tysiące złotych, co na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo wysoką kwotą, to należy wziąć pod uwagę to, że implanty wszczepiane w Warszawie są trwałe przez całe życie – wynika to z jakości zastosowanego materiału oraz nowoczesnych rozwiązań, z jakich korzystają współcześni implantolodzy. Jeżeli zaś chodzi o strach przed zabiegiem – tego też nie trzeba się obawiać. O szczegółach opowiemy w dalszej części tekstu.

Pamiętaj! Jeżeli chcesz znaleźć najlepszy gabinet, który wszczepi Ci implanty profesjonalnie i w jak najatrakcyjniejszej cenie, powinieneś porównywać oferty różnych placówek. Aby jak najszybciej znaleźć warszawskie gabinety, wpisz w Google hasło „implanty warszawa cennik”, a wynikach otrzymasz bezpośrednie odnośniki właśnie do cennika i oferty na implanty zębowe.

Jak wygląda wstawienie zęba?

Na samym wstępie zaznaczmy jeszcze raz – zabieg wstawiania implantu nie powinien budzić w nikim strachu czy jakichkolwiek obaw. Po pierwsze dlatego, że jest przeprowadzany pod silnym, nowoczesnym znieczuleniem, w związku z czym nie ma możliwości, by wywołał chociaż niewielki dyskomfort. Po drugie – czas jego trwania to średnio 30 minut, zaś stopień skomplikowania prac można określić jako „niski”. Dzięki temu szybko i bezboleśnie uzupełnisz luki zębowe. W Twoje dziąsło, na miejsce straconego zęba, zostanie wszczepiona specjalna, tytanowa śrubka, która dzięki swojej kompatybilności z ludzkim organizmem, jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i nie wywołuje jakichkolwiek komplikacji.

Oczywiście, poza znajomością cennika i tego, jak wstawiane są implanty zębowe w Warszawie, warto również wiedzieć, jak przebiega cały proces, ponieważ nie zaczyna i nie kończy się on na wstawianiu zęba. Najpierw konieczna jest konsultacja stomatologiczna (tutaj cennik kształtuje się na poziomie 150-200 zł), a także niezbędne badania lekarskie – przede wszystkim tomografia komputerowa, chyba że dentysta uzna, że potrzebne są jeszcze dodatkowe. Podczas zabiegu zostaje wszczepiona korona tymczasowa, a dopiero później – po okresie 3-6 miesięcy – zastąpiona ona zostaje stałą koroną porcelanową. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, implanty

Implanty w Warszawie – dlaczego warto z nich skorzystać?

  • Stanowią najnowocześniejszy sposób na wypełnianie luk w uzębieniu i sprawdzają się w przypadku zdecydowanej większości pacjentów.
  • Znakomicie imitują naturalne zęby i dopasowane są pod względem koloru i kształtu do pozostałych, naturalnych zębów pacjenta.
  • Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i estetyczne na przestrzeni kilkudziesięciu lat – stąd też implanty w Warszawie są dobrą inwestycją, choć cennik może na początku powodować zrezygnowanie.
  • Zabieg wszczepiania implantów jest bezbolesny i trwa zaledwie 30 minut – nie musisz się więc go obawiać.
  • Choć cennik może wydawać się wygórowany, warto zauważyć, że implanty zębowe prawdopodobnie służyć Ci będą do końca życia.
  • Implant nie wymaga specjalnej pielęgnacji – wystarczy go myć tak samo, jak pozostałe zęby.
  • Mamy nadzieję, że ten artykuł rozwiał Twoje wątpliwości i zachęcił Cię do skorzystania z zabiegu – dzięki niemu znowu możesz mieć piękny i zdrowy uśmiech.
(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone