Zamknij
REKLAMA

Ubezpieczenie turystyczne Colonnade - sprawdź, dlaczego warto!

10:33, 14.05.2019 | materiały partnera

Co to właściwie jest ubezpieczenie turystyczne Colonnade?

Ubezpieczenie turystyczne Colonnade jest brane pod uwagę przede wszystkim przed wyjazdem, w większości przypadków za granicę. Elementy składniowe tego rodzaju rodzaju zabezpieczania się na różne przykre okoliczności, to między innymi:

  • ubezpieczenie assistance – zapewnia ono szeroko pojęte wsparcie podczas pobytu na wyjeździe. Może to być pomoc telefoniczna przy odnalezieniu odpowiedniej placówki służby zdrowia, wsparcie podczas tłumaczenia, ochrona prawna podczas postępowania sądowego i w końcu pomoc w czynnościach codziennych, takich jak rezerwacja stolika, czy też zakup biletu.
  • ubezpieczenie kosztów leczenia – gwarantuje pokrycie kosztów opieki zdrowotnej w sytuacji wystąpienia nagłej choroby, lub uszczerbku na zdrowiu osoby ubezpieczonej podczas pobytu na wyjeździe.
  • ubezpieczenie wypadkowe – po wypadku ubezpieczonego podczas wyjazdu zapewnia ono odszkodowanie.
  • ubezpieczenie OC – w przypadku szkód i krzywd wyrządzonych przez ubezpieczonego, pokrywa wszelkie koszty z tym związane.
  • ubezpieczenie dodatkowe na wypadek rezygnacji – jeżeli w wyniki nagłej, niezależnej od nas sytuacji (np. śmierć mamy) nie jesteśmy w stanie zrealizować zarezerwowanego wcześniej biletu, ubezpieczenie to zapewnia zwrot kosztów.
  • ubezpieczenie bagażu – jeżeli nasz bagaż zostanie skradziony, lub uszkodzony, osoba ubezpieczona otrzyma stosowne odszkodowanie z tytułu poniesionych strat.
  • ubezpieczenie podróży lotniczej – z jego tytułu za wszelkie opóźnienia wylotu, lub dostarczenia bagażu, należy nam się odszkodowanie.

Jak widać, korzyści wynikających wynikających ze zdecydowania się jest wiele i niewątpliwie warto o nie zabiegać. Liczne kalkulatory ubezpieczenia wyjazdowego online ułatwiają podjęcie decyzji, którą ofertę warto wybrać, na szczególną uwagę zasługuje zaś Colonnade - ubezpieczenie turystyczne bogate w wiele dodatkowych wariantów i konkurencyjne ceny.

Ubezpieczenie wyjazdowe Colonnade to Twoje bezpieczeństwo!

Na bezpieczeństwie swoim oraz swoich najbliższych podczas wyjazdu nie należy oszczędzać. Zwłaszcza, gdy, w dobie ubezpieczeń turystycznych i podróżniczych online, poświęcić całej sprawie trzeba o wiele mniej czasu, niż kiedyś. Nabycie ubezpieczenia wyjazdowego Colonnade na podróż naszego życia to dziś zaledwie kilka chwil, dlatego też stanowić powinno jedno z pierwszych podejmowanych kroków podczas przygotowań do wyjazdu. Upojeni podekscytowaniem niedoszli wczasowicze często negują ryzyko występowania pechowej aury podczas ich urlopu, co bywa fatalne w skutkach. Trzeba pamiętać, że na szalę kładziemy przecież zdrowie i życie ludzi, którzy są całym naszym światem. Potencjalne koszty naprawy skutków losowych zawirowań mogą okazać się nie do pokrycia, dlatego warto zastanowić się, czy ubezpieczenie w podróży jest faktycznie zbędne.

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie podróżne Colonnade?

Każdy, kto bezpieczeństwo i spokojny sen swojej rodziny stawia na pierwszym miejscu, a do tego raz na jakiś czas organizuje wyjazdy, powinien posiadać już kartę stałego klienta w Colonnade. Posiadający w swej ofercie również ubezpieczenie zagraniczne ubezpieczyciel dba o zadowolenie i doinformowanie każdego swojego klienta, dlatego jego biura pozostają otwarte do późna, a telefony czynne aż do wieczora. Życzliwi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie, rozwiewając wszelkie wątpliwości na temat tego, czy warto zaufać Colonnade. Kiedy stawką jest życie naszych bliskich, wybór może być tylko jeden i to nie tylko za sprawą cyfr, ale czegoś więcej, czego nie uchwyci żaden ranking, ani kalkulator ubezpieczeń.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop