Zamknij
REKLAMA

Wybór fachowej firmy remontowej nie jest trudny! Postaw na Orły Branży Budowlanej.

13:13, 28.08.2020 | materiały partnera

Remont to słowo, na którego brzmienie wielu z nas się wzdryga. Na samą myśl o wszechobecnym pyle, ciągle rosnących wydatkach, wiecznie mającej problem firmie remontowej mamy ochotę przełożyć wymianę kafelków w łazience o kolejny rok. Co wprawniejsi w manualnych pracach, próbują własnych sił, poświęcając cały urlop na remontowanie mieszkania. Jak znaleźć fachowców, którzy pozbawią nas trosk odświeżania ścian, podłóg i sufitów?

Telefon z wyprzedzeniem

Najlepsze firmy remontowe mają zawsze kalendarz pełen zleceń na najbliższe tygodnie, a nawet miesiące. Jeśli planujesz remont kuchni w konkretnym terminie, lepiej zacznij interesować się tematem poszukiwań odpowiednio wcześniej. Na parę dni przed, najpewniej, znajdziesz tych fachowców, z którymi nikt nie chciałby współpracować. A to nie wróży pozytywnych efektów takiej pracy. Efektywne poszukiwania firmy remontowej lub budowlanej zawsze rozpoczynamy przynajmniej na 2 miesiące przed planowanym terminem realizacji.

Firma remontowa – opinie

Pytanie znajomych o najlepszą ich zdaniem firmę od remontów to pomysł tak oczywisty i banalny, że aż szkoda o nim wspominać. Teraz liczą się o bardziej opinie internetowe. Jest ich przede wszystkim o wiele, wiele więcej niż mamy znajomych w telefonicznych kontaktach. Uzyskamy więc bardziej rozległe porównanie i pewność, że przedsiębiorstwo trzyma wysoki poziom przy większości zleceń, a nie co dziesiąte. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że nie ma większego sensu zagłębianie się w komentarze. Nie oddają one wymiernego stanu firmy i to właśnie w tej sekcji, najczęściej konkurencja próbuje zniszczyć swoich rywali.

Orły Branży Budowlanej – opinie wymierne

Plebiscyt Orły Branży Budowlanej co roku udostępnia do publicznej informacji wyniki swojego konkursu tak, by każdy miał dostęp do danych: kto jest najlepiej ocenianym przedsiębiorcą w danym regionie. Wystarczy na stronie https://www.orlybranzybudowlanej.pl/cities odnaleźć miasto, w którym poszukujemy firmy remontowej. Naszym oczom ukaże się trójka najlepszych przedsiębiorców. Pozostali laureaci wymienieni są na stronie w formie losowej, ale również osiągnęli wysokie noty. Wyróżnieni wybierani są na podstawie internetowych ocen z portali typu Pkt, Panorama Firm, Cylex, Google Maps, Zumi czy nawet Facebook. Obok nazwy każdego przedsiębiorcy widnieje informacja o ilości uzyskanych punktów (wyróżnieni muszą przekroczyć próg 8 pkt, przy maksymalnej nocie równej 10 pkt) oraz liczbie ocen, z których została obliczona. Wybierając Orła Branży Budowlanej mamy pewność, że remont naszego domu zostanie wykonany profesjonalnie!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%