Zamknij
REKLAMA

Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek przydatnych informacji dotyczących zdarzenia drogowego mającego miejsce w dn. 08.12.2018 r. w miejscowości Białogarda (przy wyjeździe do Lęborka) około godziny 19:20. Poszukiwany jest sprawca, który uciekł z miejsca zdarzenia. Poruszał się samochodem marki Audi, kolor: granat/ciemny granat (prawdopodobnie metalik). Mogło to być kombi (z uwagi na późną porę trudno jest określić typ samochodu). Cecha charakterystyczna – nie posiada lewego lusterka, które stracił podczas kolizji. Może również posiadać uszkodzenia lewych drzwi po stronie kierowcy. Jechał w kierunku Łeby z dużą prędkością. Może ktoś widział wspomniany samochód lub zwrócił na niego uwagę przed zdarzeniem w miejscowości Krępa Kaszubska/Nowa Wieś Lęborska lub okolice. W wyniku kolizji poszkodowane zostały dwa samochody. Proszę o udostępnianie, a w razie jakichkolwiek informacji o kontakt z administratorem. Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję.


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Znaleźliśmy pieska. Najprawdopodobniej zerwał się z linki. Piesek błąka się od 15h w Nowecinie na ul. Sportowej głównie przy domu nr.6.

Pozdrawiamy panią obsługującą lodowisko w Łebie. Pani chyba za karę do pracy przychodzi, jest niemiła, ciezko na pytanie odpowiedziec, a juz nie wspomnę, ze nie skorzystalismy z jazdy na łyżwach bo pani nie miała wydac reszty🤣. Moze czas aby pani juz odpoczela od tak ciężkiej pracy😉Tragedia

Szukam Pani Fotograf, która podczas tegorocznych wakacji w Łebie zrobi mi i mojemu chłopakowi zdjęcia. Chcemy mieć piękne, profesjonalne zdjęcia. Szukamy osoby, która zna urocze miejsca w Łebie i uwieczni nas na wspólnych fotografiach.

Witam, poszukuję pilarza oraz pomocnika pilarza do pracy w lesie na terenie Nadleśnictwa Cewice. Wszelkie informacje pod nr tel 888-550-866

Pozdrawiam z koleżanką Michała z klubu Galaktyka w Gdyni (11.01.19), byłeś z dwoma kolegami i tańczyliśmy pół nocy (koleżanka w długich kręconych włosach). Zostaw po sobie jakiś ślad ????

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone