Zamknij

nauczyciel

Nr oferty: StPr/24/0257Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1 Maja 1, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - opieka i praca z dziećmi niepełnosprawnymi w przedszkolu - prowadzenie zajęć
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • doświadczenie w pracy w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : - mile widziane przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Fundacja Podaruj Odrobinę Szczęścia
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bohaterów Monte Cassino 15F/42, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: ANNA PROKOPOWICZ
      Numer telefonu: 668498478
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv na e-mail:[email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Nauczyciel plastyki w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/40 etatu ( 1 h tygodniowo)
      StPr/24/0383
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 400 PLN

      -praca przy komputerze, -rysowanie konstrukcji, -przygotowanie rysunków produkcyjnych, -przygotowanie zamówień do dostawców, -kontrola linii produkcyjnej.
      StPr/24/0386
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      - nauczanie matematyki w szkole specjalnej - wymiar etetu: 1/10 ( 4h tygodniowo )
      StPr/24/0375
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      - Nauczyciel informatyki w szkole specjalnej -wymiar etatu: 1/40 - 1 h tygodniowo
      StPr/24/0377

      - Nauczyciel techniki w szkole specjalnej
      StPr/24/0379

      Nauczyciel języka polskiego w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/8 etatu (5 h tygodniowo )
      StPr/24/0381
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      Nauczyciel muzyki w szkole specjalnej, wymiar czasu pracy 1/40 (1 h tygodniowo)
      StPr/24/0382

      praca na budowie, praca Lębork i okolice
      StPr/24/0374
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
      wynagrodzenie od od 6 500 do 7 500 PLN

      obsługa magazynu
      StPr/24/0367
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      sprawowanie opieki nad ludźmi w podeszłym wieku i przewlekle somatycznie chorymi
      StPr/24/0363
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN