Wiadomości

Zamknij

Młodzi lęborczanie wśród najlepszych znawców zamków gotyckich

11:40, 09.06.2026
Skomentuj Młodzi lęborczanie wśród najlepszych znawców zamków gotyckich

Uczniowie z Lęborka odnieśli sukces podczas finału konkursu wiedzy o Zamkach Gotyckich. Wydarzenie odbyło się 8 czerwca 2026 roku w Muzeum Pogranicza w Działdowie.

Reprezentowali miasto w finale konkursu

Lębork reprezentowali zwycięzcy etapu gminnego — Dawid Mudlaff oraz Dominik Ruciński. Obaj znaleźli się w gronie najlepszych uczestników z całego regionu.

Wysokie miejsca młodych pasjonatów historii

Dawid Mudlaff, uczeń klasy V Szkoły Podstawowej nr 8, zajął wysokie IV miejsce. Bardzo dobry wynik osiągnął również Dominik Ruciński, który uplasował się na VIII miejscu.

Gratulacje dla uczniów i nauczycielki

Organizatorzy gratulują obu uczniom uzyskanych rezultatów oraz dziękują nauczycielce Wioletcie Baranowskiej za przygotowanie i wsparcie młodych pasjonatów historii. Uczniom życzono kolejnych sukcesów, inspirujących wyzwań oraz dalszego rozwijania zainteresowań historycznych.

 

fot. UM Lębork

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gle24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%