Zamknij
10:41, 25.06.2021
Miasto Łeba organizuje zawody na pumptracku dla wszystkich, którzy, jak Łeba kochają rower.
16:52, 20.06.2021
W minionym tygodniu w Starostwie Powiatowym w Lęborku odbyła się Powiatowa Gala Sportu.
15:14, 17.06.2021
Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową! Czekają nagrody pieniężne.
08:54, 02.06.2021
Karatecy Klubu Shotokan stanęli na podium podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefy Północnej w Karate Olimpijskim w Szczecinie.
17:01, 27.05.2021
Pływalnia Miejska "Rafa" zaprasza grupy zorganizowane i klientów indywidualnych już od jutra - 28 maja.
10:00, 23.05.2021
Piotr Pobłocki został nowym rekordzistą Polski na dystansie 10 km w kategorii M55. Do mety dotarł w rewelacyjnym czasie 33:49:60. Doświadczony biegacz i wieloletni trener Klubu Sportowego „Ekonomik-Maratończyk” po raz kolejny potwierdził swoją mistrzowską klasę i żelazną kondycję.
15:00, 20.05.2021
Juniorzy Solexu Lębork pięknie się zaprezentowali w 2 rundzie Ligi Pływackiej POZP w Gdańsku.
18:00, 18.05.2021
Dziewięć medali wywalczyli zawodnicy Klubu Karate Shotokan Lębork podczas XXX Mistrzostw Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijskim. Turniej stanowił kwalifikację do Mistrzostw Polski. Lęborscy karatecy uplasowali się na pierwszym miejscu w klasyfikacji medalowej.
12:28, 10.05.2021
Zmiany dotyczące korzystania z pływalni dotyczą czasu od 10 do 28 maja 2021 r.
17:57, 05.05.2021
Pływaczka Solexu Lębork z brązowym medalem Mistrzostw Polski
13:00, 29.04.2021
Już po raz 12 organizatorzy zachęcają mieszkańców Lęborka do biegania
08:00, 29.04.2021
W dniach 14-18 kwietna w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Świata federacji World Powerlifting Alliance (WPA) w trójboju siłowym
14:30, 25.04.2021