Zamknij
REKLAMA

5-osobowa rodzina w fatalnych warunkach

07:30, 25.07.2018 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Grupa Pomagamy Lębork rusza z kolejną akcją. Historia tej rodziny wzruszy Was do łez. 

Grupa znanych już wolontariuszy "Pomagamy Lębork" organizuje kolejną akcję. Tym razem pomocy potrzebuje 5-osobowa rodzina z okolic Lęborka. Jedno z dzieci choruje na autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. Ojciec również zaczął chorować i został przyznany mu stopień niepełnosprawności. 

Mieszkanie, w którym żyją, jest w fatalnym stanie. Można nawet powiedzieć, że jest w rozsypce. Łazienka o rozmiarze 1.5 m2 nie ma ogrzewania i znajduje się przy wejściu na strych. Trzeba zrobić ją na nowo, od podstaw. Szambo, które nie spełnia już swojej roli, także nadaje się do wymiany.

- Postanowiliśmy pomóc i zrobimy co tylko możemy, bo naprawdę widać, że rodzina próbuje własnym siłami coś zdziałać. Pomału odświeżają mieszkanie na tyle ile ich stać, ale gdzie odświeżą tam co innego zaczyna się dziać. Jeżeli są Państwo jakoś wstanie nam pomóc w organizacji materiałów będziemy bardzo wdzięczni. Potrzebne płyty k-g, panele, gładzie, farby, płytki, prysznic, zlew itd. Również jeżeli znajdzie się ktoś, kto zechciałby wesprzeć rodzinę paczką żywnościową to prosimy o kontakt - apelują wolontariusze z grupy "Pomagamy Lębork". 

Z grupą można skontaktować się poprzez stronę GLE24 albo bezpośrednio na ich stronie pod adresem https://web.facebook.com/Pomagamylebork/

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%