Zamknij
REKLAMA

Od dzisiaj urzęduje nowy komendant

13:05, 01.06.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Od dzisiaj (1.06) Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ma nowego komendanta. Komendant Wojewódzki PSP powierzył obowiązki st. kpt. Piotrowi Krzemińskiemu.

Uroczystości związane ze zdaniem obowiązków przez ustępującego komendanta i przejęciem ich przez następcę, odbyły się w lęborskiej KPSP w miniony piątek. Dotychczasowy komendant, mł. bryg. Adam Wiczkowski z dorobkiem 33 lat w służbie, w tym na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP w Lęborku od 18 kwietnia 2017 r, odszedł na emeryturę. W imieniu władz Powiatu Lęborskiego, podziękowania za służbę  ustępującemu komendantowi złożyła Alicja Zajączkowska, Starosta Lęborski. – Pana zaangażowanie przysłużyło się do funkcjonowania lęborskiej komendy zgodnie z najnowocześniejszymi standardami jako wielozadaniowej wyspecjalizowanej służby ratowniczej – czytamy w liście gratulacyjnym starosty – Dziękuję za wzorowo pełnioną służbę.

Akty odwołania i powołania lęborskim komendantom wręczył st. bryg. Piotr Socha, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. Uroczystości w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się w kameralnym kilkuosobowym składzie osobowym ze względu na konieczność zachowania procedur bezpieczeństwa wynikających z zaleceń przeciwepidemicznych. Miejskie władze samorządowe reprezentował podczas uroczystości Witold Namyślak, Burmistrz Lęborka.

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz